Первая лига  Дивизион СССР 1964 - 1 пд.  21 апреля 1964 (вт)  Авангард (Харьков) - Даугава (Рига) 1:1

2. "Авангард" (Харьков) - "Даугава" (Рига) - 1:1 (0:1)
21.04.64г. Харьков. Стадион "Авангард".
Судьи: Б.Бобров (Воронеж).
"Авангард": Л.Колтун, Н.Тимошенко, Е.Несмеян, И.Хоткевич, А.Поскотин, А.Панов, Е.Панфилов, М.Штуллер, С.Костюк, Н.Королёв, К.Хачатуров (В.Тамбовцев).
"Даугава": В.Бубенец; В.Страуме, В.Симбирцев, Х.Аболтиньш, Е.Каляпин, Е.Герасименко, Л.Анджанс, Г.Улманис, В.Бызов, Г.Смирнов, К.Эйнуллаев.
Голы: 0:1 Г.Улманис (?), 1:1 И.Хоткевич (84).
Источник: В.В.С.
редактирование    2019-08-25 13:30:57

И.Хаткевич.
Г.Улманис, В.Бызов.
Источник: valkir48
редактирование    2015-12-16 21:33:46

Кроме Хоткевича с остальными согласен, но вот не знаю как исправить.
- Исправлено.
редактирование    2016-05-08 00:27:52

Авангард (Харьков) - Даугава (Рига) 1:1
Источник: программка к матчу
редактирование    2016-05-08 01:45:41

Після невдачі в Одесі у харківського "Авангарду" була тривала перерва між іграми. І лише через два тижні відбулося відкриття сезону в Харкові. Другу зустріч авангардівці проводили з ризькою командою "Даугава".
Гра почалась за свистком судді Боброва (Воронеж), і вже з перших хвилин гості надовго захопили ініціативу. М´яч майже не виходить з половини поля харків´ян. Подається кілька кутових, і врешті після удару Г.Улманіса м´яч влітає в сітку - 1:0. Гості продовжують наступати. Кілька разів здається, що рахунок буде збільшено, але захист харків´ян відбивався з останніх сил, і до перерви рахунок не змінився.
Після відпочинку у харків´ян замість К.Хачатурова на поле виходить В.Тамбовцев, який займає місце правого центрального нападаючого. Це відразу вносить активність в гру нападу харків´ян. Вони починають загрожувати воротам гостей. Натиск триває, але зрівняти рахунок господарям поля вдається лише за 6 хвилин до фінального свистка, коли І.Хоткевич, який підключився до атаки, сильним ударом у нижній кут воріт зрівнює рахунок - 1:1.

Отчеты о матчах «Авангарда» в чемпионате СССР из газет:
«Вечерний Харьков», «Спортивная Газета», "Футбол"
редактирование    2016-10-23 15:59:01

По сообщению Шкробышева:
Гол у команды Даугава забил Смирнов, а не Улманис. Так написано в протоколе игры.
Источник: Гаврилов Сергей