Первая лига  Дивизион СССР 1964 - 1 пд.  25 апреля 1964 (сб)  Динамо (Ленинград) - Авангард (Харьков) 0:2

3. "Динамо" (Ленинград) - "Авангард" (Харьков) - 0:2 (0:1).
1964-04-25. Ленинград. Стадион им. С.М.Кирова.
Судьи: В.Подгорный (Москва).
"Динамо":
"Авангард": В.Адамов, Е.Несмеян, Н.Тимошенко, И.Хоткевич, А.Поскотин, А.Панов, С.Костюк, Е.Панфилов, В.Шеховцев, Н.Королёв, М.Штуллер (К.Хачатуров).
Голы: 0:1 Н.Королёв (35), 0:2 А.Панов (51).
Источник: В.В.С.
редактирование    2015-12-16 21:33:58

И.Хаткевич.
Источник: valkir48
редактирование    2015-11-29 14:55:33

Судьи: В.Подгорный, Е.Ломоватский, Б.Соловьёв (все - Москва).
«Динамо»: Белкин, Хомутов, Тихомиров, Высоцкий, Морозов,Степанов, Иванов, Аксёнов,Кузяев, Карасёв, Николаев (Колосов,7)
редактирование    2016-09-12 19:18:42

Футболісти ленінградського "Динамо" і харківського "Авангарду" втратили на старті чемпіонату по 3-и очка. В останній зустрічі торішніх старшокласників, яка проходила в Ленінграді, харків´яни забили два м´ячі (М.Корольов, С.Костюк), але пішли з поля переможеними - 2:3. І на цей раз українські спортсмени залишилися вірними собі. Вони знову успішно завершили дві атаки. Однак свої ворота авангардівці зуміли відстояти.
Харків´яни серйозно поставилися до звітного матчу. Вони переважали своїх суперників у швидкості, а головне, в їх грі відчувалося велике прагнення до перемоги, що кінець кінцем і принесло їм успіх. Правда, спочатку такий результат навряд чи можна було передбачити, бо відразу після свистка судді ленінградці розпочали штурм воріт гостей, який тривав 20 хвилин. "Авангард" витримав цей натиск і згодом сам приступив до рішучих дій.
Перший сигнал подав А.Панов, який на 30-й хвилині створив небезпечний момент на штрафному майданчику "Динамо", через хвилину С.Костюк, який корисно переміщався по правому фронту атаки, міг відкрити рахунок. Але О.Степанов вибив м´яч з пустих воріт. На 34-й хвилині В.Хомутов повторив цей "фокус". Тут же С.Костюк б´є по воротах, але м´яч потрапляє у Л.Бєлкіна, який лежав на землі. На 35-й хвилині харків´яни одержали право на штрафний. М.Корольов виконав вирок. З 30-и метрів, спрямований ним м´яч, кулею пролетів над стінкою і опинився у воротах "Динамо".
Уже на 51-й хвилині гра була фактично "зроблена". Харків´яни розіграли просту комбінацію, м´яч опинився у А.Панова удар якого з 11-метрової мітки виявився невідпорним - 2:0.