Первая лига  Дивизион СССР 1964 - 1-14 м.  05 сентября 1964 (сб)  Авангард (Харьков) - Труд (Воронеж) 2:0

25. (1). "Авангард" (Харьков) - "Труд" (Воронеж) - 2:0 (2:0).
1964-09-05. Харьков. Стадион "Авангард".
Судьи: ?
"Авангард": Л.Колтун (В.Адамов), В.Онисько, Н.Тимошенко, И.Хоткевич, А.Поскотин, В.Шеховцев, Е.Панфилов, С.Костюк, Ю.Несмеян, Н.Королёв, К.Хачатуров (Я.Немировский).
"Труд": В.Алабужев; В.Янишевский, А.Либер, Б.Чернышев, ????
Голы: 1:0 Ю.Несмеян (2), 2:0 Н.Королёв (?).
Дублёры - 1:0.
Источник: В.В.С.
редактирование    2015-12-16 21:52:25

Харківський "Авангард" , який на своєму полі приймав футболістів воронезького "Труда". Вже на 2-й хвилині Ю.Несмеян примусив воротаря гостей В.Алабужева вийняти м´яч з сітки.
Наступальний порив харків´ян зростав з кожною хвилиною. Команда грала впевнено, сміливо. Нападаючі часто мінялися місцями, чим значно ускладнювали завдання оборони "Труда". Другий гол у ворота гостей забив М.Корольов, використавши відмінно поданий С.Костюком кутовий. Мали харків´яни ще кілька слушних нагод для взяття воріт суперників, але не використали їх. Виграш (2:0) дозволив авангардівцям перейти в турнірній таблиці з шостого місця на 4-е. І в зустрічі дублерів також виграли харків´яни - 1:0.

Отчеты о матчах «Авангарда» в чемпионате СССР из газет:
«Вечерний Харьков», «Спортивная Газета», "Футбол"
редактирование    2016-10-23 16:24:08

Авангард (Харьков) - Труд (Воронеж) 2:0. Нажмите, чтобы посмотреть истинный размер рисунка