Чемпионаты  Чемпионат СССР 1983  8 июня 1983 (ср)  Нистру (Кишинёв) - Металлист (Харьков) 0:2 12 тур

"Нистру" (Кишинёв) - "Металлист" (Харьков) 0:2 (0:1)

8 июня 1983. Кишинёв. Республиканский стадион. 23 градуса. 20000 зрителей.

Судьи: В.Чехоев (Орджоникидзе), Б.Конфедерат (Орджоникидзе), В.Жабин (Тамбов).

"Нистру": Курочкин, Тегляцов, Турянский (Спиридон, 52), Рыбак, Щербей, Дубровин, Хлопотнов, Мосора, Батич, Дубровный, Маркарян (Тюников, 62).

"Металлист": Сивуха, Косолапов, Поточняк, Сусло, Камарзаев, Берников, Ткаченко, Сааков, Линке, Якубовский (Яловский, 87), Тарасов (Горбик, 46).

Голы: 0:1 Якубовский (43), 0:2 Якубовский (72).

Предупреждения: нет - Косолапов.

Дублёры - 0:0.

Источник: СС, Ландер. Предоставил: Е.Манашев    2016-02-02 22:07:12

ЗА МЕТАЛЛИСТ ДУБЛЬ ИГРАЛИ-КУТЕПОВ ГОРБИК (ЕСИПОВ) ИВАНОВ КРАМАРЕНКО КРЯЧКО ЛЫСАК МОТУЗ РУБАН СВИСТУН ФЕДЕЦКИЙ ШУЛЬЖЕНКО ( ЯЛОВСКИЙ)

Источник: МЕТАЛЛИСТУ-90    2016-02-02 22:07:12

Зустрічалися команди, які разом у першій лізі пуд солі з’їли. На тому рівні матчі проходили з перемінним успіхом. Цього ж разу харків’яни явно переважали суперників. Хороші організаторські здібності виявив Лінке. Виконуючи свої прямі обов’язки нападаючого, він узяв на себе водночас й роль диспетчера, з якою цілком впорався.

Щоправда, до перерви біля воріт Курочкіна виникла лише одна серйозна загроза, але кишинівський голкіпер відвів її, парирувавши м’яч після сильного удару Тарасова. Здавалося, команди підуть на відпочинок, не добившися результату. Однак наприкінці тайму «Металіст» добре використав штрафний удар. Його виконав Берников, а м’яч у ворота переадресував Якубовський. Це був його перший гол у матчах за основний склад.

Відзначився Якубовський і вдруге. Після сильного удару Лінке воротар не втримав м’яч у руках, і харків’янин, миттєво оцінивши ситуацію, встиг кинутися на добивання.

У кишинівців були сприятливі нагоди забити м’яч. Але гравців «Ністру» щоразу підводила влучність. Щодо харків’ян, то загалом вони виконали менше ударів по цілі, але майже кожний з них змушував Курочкіна бути напоготові.

Источник: Из личного архива    2018-05-02 18:35:35

Металлист:
Защитники: Р.Поточняк (свободн), В.Камарзаев (стоппер), А.Косолапов (справа), В.Сусло (слева).
Середина поля: С.Берников (опорн), Л.Ткаченко (левый), Л.Сааков (правый), В.Линке (поднапад).
Нападение: И.Якубовский, Ю.Тарасов.

После замены:
Середина поля: С.Берников (опорн), А.Горбик (46мн- правый), Л.Ткаченко (левый), В.Линке (поднапад).
Нападение: И.Якубовский, Л.Сааков.

Источник: Евгений Каменецкий    2019-11-03 01:08:39