Чемпионаты  Чемпионат СССР 1990  6 мая 1990 (вс)  Спартак (Москва) - Динамо (Киев) 1:3 11 тур

"Спартак" (Москва) - "Динамо" (Киев) 1:3 (1:0)

6 мая 1990. 18:00. Москва. Центральный садион им. В.И.Ленина. 20 градусов. 85000 зрителей.

Судьи: Р.Рагимов, Г.Джабаров (оба - Баку), А.Горин (Кишинёв).

"Спартак": Черчесов, Базулев, Кульков, Морозов, Поздняков, Мостовой, Перепаденко (Карпин, 30), Шалимов, Шмаров, Черенков, Родионов.

"Динамо" К: Чанов, Шматоваленко, Цвейба, О.Кузнецов, Демьяненко, Рац, Михайличенко, Литовченко, Саленко (Юран, 89), Протасов, Яремчук (Лужный, 85).

Голы: 1:0 Шмаров (21), 1:1 Саленко (56), 1:2 Яремчук (58), 1:3 Протасов (69).

Дублёры - 1:1. Голы: Г.Сёмин - В.Мороз.

Источник: "Советский Спорт". Добавил: V-FAN    2016-02-02 22:07:12

1455 (9), 6 мая. 18:00. Москва, стадион Центральный имени В.И.Ленина, 20 градусов. 85000 зрителей.

Судьи: Рагимов, Джабаров (оба - Баку), Горин (Кишинёв)

«Спартак» (Москва) — «Динамо» (Киев) 1:3 (1:0, 0:3)

голы: 1:0 Шмаров (21), 1:1 Саленко (56), 1:2 Яремчук (58), 1:3 Протасов (69)

«Д» (К): Чанов, Шматоваленко, Цвейба, О.Кузнецов, Демьяненко, Рац, Михайличенко, Литовченко, Саленко (Юран, 89), Протасов, Яремчук (Лужный, 85). 5 место.

«С» (М): Черчесов, Базулев, Кульков, Морозов, Поздняков, Мостовой, Перепаденко (Карпин, 30), Шалимов, Шмаров, Черенков, Родионов. Тренер О.Романцев. 4 место.

21 – Черенков®Шалимов®Шмаров. 58 – после передачи Демьяненко Яремчук головой направил мяч в верхний угол. 69 – оплошностью Позднякова воспользовался Протасов

Источник: Исторический сайт ФК "Динамо" (Киев)    2016-02-02 22:07:12

'... Удруге протягом п'яти днів футболісти київського ''Динамо'' продемонстрували в Москві, що наближаються до піку форми. Щонайменше фізичні кондиції більшості кандидатів до збірної почи-нають вражати. А те, що гості змушені були відігруватись, дозволило прискіпливіше оцінити гру, подивитись на те, як діє київська команда в екстремальних умовах.
Перший гол - цілком на совісті динамівських захисників, які дозволили Шмарову надто вільно обробити м'яч біля воріт Чанова. Ще до перерви можна було передбачити, що цей єдиний гол вирі-шить долю зустрічі. Та в другому таймі кияни перевтілились.
Спочатку Саленко невідпорним ударом зрівняв результат. Блискучий гол головою після подачі Дем'яненка забив Яремчук - буквально кожна атака динамівців таїла в собі небезпеку. Оборона
"Спартака"" розгубилась, чим добре скористався Протасов. 3 цього моменту гра втратила спортивний інтерес. Змінити рахунок могли лише кияни. Останнім втратив шанс Юран, який вийшов на поле лише за дві хвилини до фінального свистка"".