Чемпионаты  Чемпионат СССР 1991  24 марта 1991 (вс)  Динамо (Минск) - Динамо (Киев) 2:2 3 тур

"Динамо" (Минск) - "Динамо" (Киев) 2:2 (0:2)

24 марта 1991. 18:00. Минск. Стадион "Динамо". 6 градусов. 22600 зрителей.

Судьи: В.Бутенко (Москва), А.Бутенко (Москва), В.Королёв (Москва).

"Динамо" Мн: Сацункевич, Роднёнок, Лесун, Климович, Яхимович, Сикорский (Демидов, 46), Антонович (Журавель, 87), Жута, Герасимец, Величко, Сокол.

"Динамо" К: Жидков, Лужный, Беца (Ю.Мороз, 46), Б.Деркач, Шматоваленко, Ковалец (О.Матвеев, 55), В.Мороз, С.Заец, Саленко, Юрченко, Юран.

Голы: 0:1 Саленко (39), 0:2 Яхимович (41, автогол), 1:2 Жута (46), 2:2 Величко (57).

Предупреждения: нет - Юран (73, несогласие с решением арбитра).

Дублёры - 2:1. Голы: Смирных, Вергейчук - Минтенко.

Примечание: в некоторых источниках 0:2 Саленко (41).

Динамо (Минск) - Динамо (Киев). Репортаж о матче
Добавил Max, 02.01.2008

"...Кияни в цьому матчі мали відмінну нагоду записати до активу першу в сезоні перемогу. З початку гри вони захопили ініціативу, затисли господарів на їхній половині поля і методично розхитували оборону мінчан, чергуючи фундаментальні атаки із стрімкими наскоками. Незадовго до перерви ця активність була винагороджена голами, забитими не без допомоги захисників білоруської команди. Втім, перший гол став наслідком продуктивних дій Деркача і Ковальця. Та й інші гравці у складі гостей продемонстрували місцевим глядачам свою технічну і функціональну виучку, що на в`язкому, важкому полі зробити було непросто, і водночас не цуралися чорнової роботи у відборі. Зовсім іншими фарбами було намальовано картину гри в другому таймі. Господарі додали активності, а кияни почали діяти так, ніби весь запас енергії і взаєморозуміння залишили в роздягальні. Дві помилки в центральній зоні оборони швидко розтопили перевагу. Зламалася гра в центрі поля, де лише Саленко намагався зіграти підприємливо (його, до речі, було визнано кращим у складі гостей). Після несподіваної заміни Беци (може, щось трапилось?) довелося зачохлити зброю на правому фланзі. Юран же знову опинився в лещатах щільної і не завжди чистої опіки. Однак зиску від численних штрафних кияни не здобули. Відтак змушені були задовольнитися тільки нічиєю". Наш. кор.

Источник: Газ. "Спортивна газета", Київ, 1991, 26 берез.

Динамо (Минск) - Динамо (Киев) 2:2. Нажмите, чтобы посмотреть истинный размер рисунка

Источник: shyckunov,Прессбол    2017-05-13 20:12:53