Чемпионаты  Чемпионат СССР 1991  19 июня 1991 (ср)  Спартак (Москва) - Металлист (Харьков) 2:0 15 тур

"Спартак" (Москва) - "Металлист" (Харьков) 2:0 (1:0)

19 июня 1991. Москва. Центральный стадион им. В.И.Ленина. 9000 зрителей.

Судьи: Н.Левников (Ленинград), Е.Шушпанов (Ленинград), С.Чернов (Ленинград).

"Спартак" М: Черчесов, Ан.Иванов, Кульков, Попов, Поздняков, О.Иванов, Г.Перепаденко, Шалимов, Мостовой (Шмаров, 63), Черенков, Радченко.

"Металлист": Дудка, Колоколов, Пец, Панчишин, Деревинский, Касторный (Призетко, 82), Хомуха, Ралюченко, Синицкий, Кандауров, Медвидь (Аджоев, 68).

Голы: 1:0 Радченко (20) 2:0 Радченко (89).

Дублёры - 2:0. Голы: Козлов-2.

15. "Спартак" (Москва) - "Металлист" (Харьков) - 2:0 (1:0)

19.06.91. Москва. Центральный стадион им. В.И.Ленина.

Початок матчу був багатообіцяючім. Не дивлячись на духоту харків яни у першому таймі все ж мали доволі можливостей для взяття воріт. Уже на перших хвилинах суперники обмінялися гострими випадами. Спочатку В.Медвідь, втікши від захисників, вискочив на воротаря, але загальмував і втратив нагоду відзначитися. Потім С.Ралюченко гарматним ударом влучив у штангу. А потім вже дуель з голкіпером гостей програв Ф.Черенков. Певно це була єдина помилка ветерана.

Протягом решти ігрового часу Федір Черенков залишався найпомітнішим на полі. Дві результативні атаки, які вирішили долю зустрічі, розігрувалися за його безпосередньої участі. Перший гол з відмінної передачі Ф.Черенкова забив головою в падінні Дмитро Радченко. А під завісу зустрічі Ф.Черенков на маленькому шматочку поля обіграв двох опікунів і знову виклав м яч під удар Д.Радченко.

На тлі конструктивних дій Ф.Черенкова впадали у вічі численні помилки його партнерів, які, до речі, є гравцями збірної СРСР. І все ж господарі володіли ініціативою навіть за не дуже виразної гри. Просто «Металліст» мав зовсім пригнічений вигляд і особливою винахідливістю не відзначався.