Чемпионаты  Чемпионат СССР 1949  30 июня 1949 (чт)  Локомотив (Харьков) - Динамо (Киев) 1:2

"Локомотив" (Харьков) - "Динамо" (Киев) 1:2 (1:1)

30 июня 1949. Харьков. Стадион "Дзержинец". Во втором тайме дождь. 30000 зрителей.

Судья: Н.Мохов (Москва).

"Локомотив" Хр: Уграицкий, Бутенко, Д.Васильев, Рогозянский, И.Серов, М.Соловьёв, Борзенко, Зуб, Лабунский, Алимов, Чижов.

"Динамо" К: Зубрицкий, Лавер, Лерман, Жиган, Принц, Гаврилюк, Жилин, Товт, Дашков, П.Виньковатов, Г.Пономарёв.

Голы: 0:1 Жилин (28), 1:1 Чижов (39), 1:2 Дашков (78).

"Локомотив": Уграицкий, Бутенко, Васильев, Рогозянский, А.Серов, Пономаренко, Борзенко, Зуб, Лабунский, Алимов, Чижов.
Нереализованный пенальти: Алимов (28, вратарь).

Источник: Владислав, личный архив    2016-02-02 22:07:12

2:1 на користь киян
"... З самого початку першого тайму кияни запропонували швидкий темп гри. Харків"яни не лише прийняли такий темп, а й посилили його. Після ряду атак на 27-й хвилині залізничники одержали право відкрити рахунок з 11 -метрового удару, але м'яч попав прямо до рук воротаря. Рівно за хвилину киянин Віньковатов* забив м'яч у ворота харків'ян.
Все ж локомотивці домоглися нового зламу, знову почали атаки і на 39-й хвилині Чижов забив відвгтний м'яч.
У другому таймі залізничники мали територіальну перевагу, били п'ять кутових ударів та жодного з них не використали.
Дощ знизив темп гри. Здавалося, що матч так і закінчиться внічию, але на 33-й хвилині енергійний динамівець Дашков в результаті швидкого прориву забив другий м'яч, що вирішив долю гри. Не дивлячись на останні атаки, харків'янам не вдалося сквитати рахунок і запобігти поразки, хоч показали вони себе достойними супротивниками однієї з найсильніших команд країни".
Газ. "Соціалістична Харківщина", 1949, 1 лип.

Источник: ANDY68    2016-02-02 22:07:12