Чемпионаты  Чемпионат СССР 1949  9 сентября 1949 (пт)  Динамо (Киев) - Локомотив (Харьков) 4:3

"Динамо" (Киев) - "Локомотив" (Харьков) 4:3 (1:2)

9 сентября 1949. Киев. Республиканский стадион им. Н.С.Хрущёва.

Судья: А.Щелчков (Москва) или В.Щербов (Москва).

"Динамо" К: Зубрицкий, Лавер, Лерман, Годничак, Юст, Принц, Жилин, Товт (Коман), Дашков, Виньковатов, Сенгетовский.

"Локомотив" Хр: Уграицкий, А.Серов, И.Серов, Бутенко, М.Соловьёв, Рогозянский, Зуб, Пономаренко, Лабунский, Борзенко, Чижов.

Голы: 0:1 Чижов (15), 0:2 Лабунский (16), 1:2 Товт (17, с пенальти), 2:2 Жилин (48), 3:2 Юст (65), 3:3 Лабунский (80), 4:3 Жилин (88).

У взаємогострих атаках
"... Першу зустріч в нинішньому розиграші виграли, як відомо, кияни (2:1). Що принесе ця гра? Чи візьмуть харків"яни реванш, або динамівці вдруге вистоять перемогу?
Весь перший тайм перевага була на боці гостей. їх нападники створювали один за одним небезпечні моменти коло воріт "Динамо". На 15-ій хвилині нападник "Локомотива" Чижов, скориставшись замішанням захисту киян, забиває перший м'яч. Однак цей рахунок тривав лише півхвилини. Швидка комбінація, влучний удар Лабунського - і кияни вимушені вдруге почати гру з центра. Незабаром захисник "Локомотива" грає рукою поблизу своїх воріт. 11-метровий удар. 2:1!
В другій половині темп гри стає ще більш швидким. Кияни переходять в бурхливий наступ, вдало застосовуючи низьку передачу м'яча. Красива комбінація Сенгетовський - Віньковатов - Жилін закінчується голом, а згодом Юст точним ударом здалеку доводить рахунок до 3:2 на користь "Динамо". Залізничники відповідають серією гострих атак, і рахунок знов зрівнюється. Тільки в останні хвилини кияни, напруживши всі сили, проводять четвертий, вирішальний мчяч.
Цікава і напружена гра закінчується заслуженою перемогою футболістів столиці України (4:3).
Слід зазначити, що суддя цього матчу Щелчков не зумів провести зустріч на відповідному рівні і припустився чималих грубих помилок".
АРК. Г. Газ. "Київська правда", 1949, 10 верес.

Источник: ANDY68    2016-02-02 22:07:12