Чемпионаты  Чемпионат СССР 1950  4 июля 1950 (вт)  Динамо (Киев) - Торпедо (Сталинград) 4:0

"Динамо" (Киев) - "Торпедо" (Сталинград) 4:0 (0:0)

4 июля 1950. Киев. Республиканский стадион имени Н.С.Хрущёва.

Судья: А.Щелчков (Ростов-на-Дону).

"Динамо" К: Зубрицкий, Лавер, Лерман, Гулевич, Михалина, Гаврилюк, Алпатов, Товт, Виньковатов, Сенгетовский, Г.Пономарёв.

"Торпедо" Ст: Королевич, Бадин, Матвеев, Шмаков, Колосов, Григорьев, Шведченко, Бурсенский, Арзамасцев, Белоусов, Калмыков.

Голы: 1:0 Виньковатов (60), 2:0 Товт (70), 3:0 Виньковатов (2т.), 4:0 Товт (82).

Четверта перемога киян
"... Перша половина гри закінчилась безрезультатно - 0:0. Після відпочинку стає очевидною перевага хазяїв поля, які атакують широким Фронтом. Розв'язка ряду комбінацій, початих невтомним Товтом, прийшла на 15-ій хвилині. Пономарьов, провівши м'яч по лівому краю, передає його в штрафну площадку гостей Товту, а той точно відпасовує його Віньковатову. Центральний нападаючий динамівців відкриває рахунок.
Кияни не знижують темп атак і ще через 10 хвилин комбінація Пономарьов -Товт закінчується другим голом. Почувається розгубленість торпедівців. Індивідуальні спроби Арзамасцева (№ 9), Шведченка (№ 7) і Калмикова (№11) не дають результатів. Трудний м'яч приймає Зубрицький, другий раз киян рятує штанга. Після цих поодиноких атак настає перелом - сталінградці більше не загрожують воротам киян.
Ось м'яч у капітана динамівців захисника Лермана. Він передає його Товту, який по центру поля доводить м'яч до штрафної площадки гостей. Пас Віньковатову - і суддя фіксує рахунок 3:0. За 8 хвилин до кінця матчу Товт з подачі Алпатова з ходу забиває четвертий гол..."
К. ПРЄСНОВ, суддя республіканської категорії.
С. ОЛЕКСАНДРОВ. Газ. "Радянський спорт", Київ, 1950, 7 лип.

Источник: Медиа библиотека ФК "Динамо" Киев от А. Новика    2016-02-02 22:07:12