Чемпионаты  Чемпионат СССР 1950  27 августа 1950 (вс)  Динамо (Киев) - Динамо (Ереван) 3:0

"Динамо" (Киев) - "Динамо" (Ереван) 3:0 (2:0)

27 августа 1950. Киев. Республиканский стадион имени Н.С.Хрущёва. 30000 зрителей.

Судья: С.Руднев (Москва).

"Динамо" К: Зубрицкий, Горбунов, Лавер, Гулевич, Лерман, Михалина, Виньковатов, Товт, Дашков, Коман, Г.Пономарёв.

"Динамо" Ер: А.Келеджян, Кармирян, Поладян, М.Семерджян, Асатрян, Ар.Дургарян, Меркулов (к), Кегеян, И.Мкртчян, Мхоян, Ак.Дургарян.

Голы: 1:0 Лерман (10), 2:0 Дашков (25), 3:0 Товт (60).

Дублёры - 0:1.

Коректна гра
"... Вже з самого початку гра набрала гострого характеру. М'яч не затримувався в центрі, і воротарі обох команд щоразу вступали в гру. На 10-ій хвилині Товт подає кутовий. Коман головою вдпасовує м'яч Лерману і той нестримним ударом під верхню штангу посилає його в сгтку воріт гостей. Через чотири хвилини Пономарьов обходить трьох захисників-єреванців і навішує м'яч на штрафну площадку. Коман в чудовому стрибку направляє головою м'яч у ворота. Штанга врятовує гостей від гола.
Відбивши натиск киян, єреванці переходять до тривалого штурму воріт противника. Помилка Лавера ледве не принесла гостям успіху. В останній момент Гулевич встиг відбити м'яч від. пустих воріт.
Захопившись нападом, гості залишили неприкритим Пономарьова. Він проходить з м'ячем по лівому краю і посилає його на штрафну площадку. Поладян (№ 3) і воротар єреванців Келенджян перешкодили один одному заволодіти м'ячем і дали змогу Дашкову направити м'яч у пусті ворота.
Після перерви єреванці мали деяку територіальну перевагу, але не зуміли добитись результату. Третій гол у ворота єреванського "Динамо" винятково красивим ударом головою забиває Товт з подачі Пономарьова.
Незважаючи на гострий характер матчу, команди провели гру коректно. Цьому сприяло відмінне суддівство Руднєва (Москва)..."
О. ГОРДІЄНКО, суддя республіканської категорії.
Газ. "Радянський спорт", Київ, 1950, 29 авг.

Источник: Медиа библиотека ФК "Динамо" Киев от А. Новика    2016-02-02 22:07:12