Чемпионаты  Чемпионат СССР 1952  28 сентября 1952 (вс)  Динамо (Москва) - Динамо (Киев) 0:3

"Динамо" (Москва) - "Динамо" (Киев) 0:3 (0:1)

28 сентября 1952. Москва. Стадион "Динамо". 13:00. Ясно. 16 градусов. 60000 зрителей.

Судьи: Э.Саар (Таллин), П.Савостьянов и Б.Клепиков (оба - Москва).

"Динамо" М: Хомич; Зябликов, Савдунин, Васин; Блинков (к), Сальников; Трофимов (С.Соловьёв, 46), Тенягин, Байков, В.Ильин, Шабров.

"Динамо" К: Лемешко; Голубев, Лерман, Голяков; Юст, Михалина (к); Виньковатов, Сенгетовский (Коман), Зазроев, Журавлёв, Богданович.

Голы: 0:1 Зазроев (64), 0:2 Виньковатов (60), 0:3 Зазроев (64).

Дублёры - 1:1.

"... Енергійно, з великим піднесенням київські динамівці провели зустріч з своїми московськими одноклубниками. В середині першої половини воротар москвичів Хомич необачно вибіг з воріт за межі штрафної площадки, де зіграв рукою. Суддя призначає штрафний удар. Московські Футболісти роблять "стінку". Однак нападаючий киян Зазроєв знаходить щілину і сильно пробиває м'яч -1:0. З таким результатом команди пішли на відпочинок.
Після перерви київські динамівці все частіше переграють своїх суперників і на протязі 15 хвилин двічі домагаються успіху. Захисник киян Лерман пройшов з м'ячем через усе поле майже до штрафної площадки москвичів. Пас Віньковатову -і останній з важкого положення посилає м'яч у сітку воріт. Ще одна атака динамівців Києва. М'яч навішується на штрафну площадку. До м'яча кидаються троє - Зазроєв, Хомич і один з захисників москвичів. Зазроєв встигає раніше і головою забиває третій гол. Чітко і впевнено провів зустріч захисник київської команди Голубев. Кияни закінчили свої ігри в чемпіонаті, і, набравши 17 очок, поки що посідають у турнірній таблиці друге місце..."
Газ. "Радянський спорт", Київ, 1952, З0 верес.

Источник: Медиа библиотека ФК "Динамо" Киев от А. Новика    2016-02-02 22:07:12