Чемпионаты  Чемпионат СССР 1953  4 июня 1953 (чт)  Динамо (Киев) - Динамо (Ленинград) 3:3

"Динамо" (Киев) - "Динамо" (Ленинград) 3:3 (0:2)

4 июня 1953. Киев. Республиканский стадион им. Н.С.Хрущёва. 19:00. 25 градусов. 50000 зрителей.

Судьи: М.Белянин (Москва), А.Мугурдумов (Киев), Г.Акобашвили (Тбилиси).

"Динамо" К: Лемешко, Голубев, Лерман, Тищенко, Юст (Попович, 46), Михалина, В.Богданович, А.Кольцов, Зазроев (к), М.Коман, Виньковатов.

"Динамо" Л: Пестов (Денисов, 22), С.Сафронов, Донцов, Зонин, Горохов, Абрамашвили, В.Соловьёв, Колобов (к), Цветков, Богомолов, Руднев.

Голы: 0:1 С.Сафронов (7), 0:2 Цветков (16), 0:3 Руднев (52), 1:3 В.Богданович (54), 2:3 М.Коман (70), 3:3 Зазроев (71).

Результат стає нічийним
"... Ініціативою одразу ж оволодівають ленінградці. Вони грають швидко і наполегливо, безперервно штурмують ворота киян. Відзначається Цветков (№9), який переважає захисника киян Лермана (№3) у швидкості. Нападаючих ленінградської команди активно підтримують півзахисники і навіть захисники, чого не можна було сказати про захисні лінії київського "Динамо". Це негайно позначається на результатах. Вже на 9-й хвилині ленінградець Сафронов (№2) проходить з м'ячем через усе поле і з 45 метрів б'є по воротах. Воротар Лемешко не встиг і стрибнути, як м'яч пройшов під верхньою штангою в сітку. Незабаром Цветков, обвівши захисника, проривається до воргг і подвоює результат. 2:0 на користь ленінградців. Команди йдуть на відпочинок.
Після перерви кияни вийшли сповнені рішимості бдаь-що відігратись. Але на перших хвилинах ленінградець Руднєв (№11) з подачі Соловйова (№7) забиває ще один - третій! - м'яч у ворота киян. Загроза поразки мобілізує хазяїв поля. До того ж гості вдаються до шкідливої тактики - вони всією командою переходять у захист. Користуючись своєю кращою фізичною підготовкою, київські динамівці підвищують темп. В атаки включаються і півзахисники (особливо активним був Попович, який замінив Юста). Кияни добиваються повної територіальної переваги. Ось захисник Тищенко (№4) здалеку сильно б'є по воротах. Богданович головою "підправляє" м'яч і спрямовує його в сгтку воріт. За 20 хвилин до кінця гри Коман красиво перекидає м'яч через воротаря в пусті ворота, а ще через півхвилини Зазроєв (№9) забиває третій гол. Рахунок стає нічийним - 3:3. Навальні атаки киян, які тривають до останньої хвилини гри не дають результату".
Газ. "Радянський спорт", Київ, 1953, 5 черв.

Источник: Медиа библиотека ФК "Динамо" Киев от А. Новика    2016-02-02 22:07:12

Динамо (Киев) - Динамо (Ленинград) 3:3

Источник: programmes.kiev.ua    2017-05-13 20:12:53