Чемпионаты  Чемпионат СССР 1953  12 августа 1953 (ср)  Динамо (Киев) - Спартак (Вильнюс) 1:1

"Динамо" (Киев) - "Спартак" (Вильнюс) 1:1 (1:1)

12 августа 1953. Киев. Республиканский стадион им. Н.С.Хрущёва. 18:00. В 1-м тайме ливень 18 градусов. 30000 зрителей.

Судьи: Н.Шевцов (Мытищи), И.Катэнсус (Кишинёв), В.Гребер (Киев).

"Динамо" К: Лемешко, Голубев, Лерман (к), Попович, Юст, Ларионов, Бельков, Рыжиков, Зазроев, М.Коман, В.Фомин (В.Богданович, 46).

"Спартак" Вил: Тучкус, П.Люткявичюс, Куликаускас, А.Мачюлис, Ю.Мачюлис, Ганусаускас, Даукша, Висоцкис, Саунорис (к), Казлаускас, Р.Люткявичюс.

Голы: 1:0 Зазроев (25), 1:1 Даукша (32).

Предупреждения: Лерман (пререкания с арбитром в грубой форме).

В напруженій боротьбі
"... Незважаючи на дощ, всі 90 хвилин зустрічі пройшли в захоплюючій спортивній боротьбі. Суперники упустили багато можливостей добитися перемоги, і все ж нічийний рахунок ні в кого з глядачів не залишив почуття невдоволення, бо був цілком закономірним... На 25-й хвилині суддя призначає штрафний удар в сторону воріт литовської команди. З відстані близько ЗО метрів центральний нападаючий "Динамо" Зазроєв, знайшовши невелику щілину в "стінці", яку вишикували спартаківці, сильним ударом в нижній кут воргт відкриває рахунок 1:0. Знову слідують обопільні атаки команд, та захисники і воротарі ліквідують загрозливі ситуації. На 32-й хвилині гості подають кутовий. М’яч нависає над воротами киян і без стороннього втручання влітає в сгтку. Рахунок зрівняно.
Обидві команди знову гостро атакують. Ці атаки не припиняються аж до фінального свистка, та жодному з колективів не вдається добитися переможного рахунку. Щоправда, друга половина гри проходила при територіальній перевазі киян, які весь час штурмували ворота Вільнюса, але блискуча гра воротаря гостей неодноразово рятувала литовську команду від поразки".
Газ. "Радянський спорт", Київ, 1953, 14 серп.

Источник: Медиа библиотека ФК "Динамо" Киев от А. Новика    2016-02-02 22:07:12