Чемпионаты  Чемпионат СССР 1954  11 апреля 1954 (вс)  Динамо (Киев) - ЦДСА (Москва) 1:0

"Динамо" (Киев) - ЦДСА (Москва) 1:0 (0:0)

11 апреля 1954. Киев. Стадион имени Н.С.Хрущёва. 70000 зрителей.

Судьи: В.Калевисте (Таллин), М.Шмяпин (Одесса), А.Цаповецкий (Киев).

"Динамо" К: Макаров, П.Тищенко, Вит.Голубев, Попович, Ларионов, Михалина, Грамматикопуло, В.Богданович, Виньковатов, Коман, Вик.Т.Фомин.

ЦДСА: Разинский, Порхунов, Гришин, Нырков, Бельков, А.Петров, Бузунов (Петрашевский), Фёдоров, Коршунов, Емышев, Дёмин.

Гол: 1:0 Вик.Т.Фомин (70).

Источник: Электронная книга: А. Чигишев «Я болею за ЦСКА!»    2016-02-02 22:07:12

Заслужена перемога
"... Після 20 хвилин безперервних атак кияни раптом знижують темп, починають нечітко передавати м'яч (це особливо часто траплялось з Ларіоновим і Поповичем), і армійці переходять в наступ. Дьомін, перегравши Тищенка, на 29-й хвилині виходить до воргт "Динамо". Макаров сміливо кидається вперед і знімає м'яч з ноги нападаючого. Кияни негайно відповідають атакою. Грамматікопуло залишає позаду Ниркова і посилає, здавалося б, невідпорний м'яч у сітку. Але знову Разінський, який викликав захоплення всіх глядачів своєю грою, парирував удар. В таких обопільних атаках проходить гра до самої перерви, але рахунок залишається нульовим.
В другій половині динамівці діяли більш злагоджено, але чимало їх атак були зведені нанівець через відсутність хороших завершувальних ударів. Атаки ж армійців не мали належної гостроти. На 25-й хвилині Віньковатов посилає м'яч у верхній кут воргт, та Разінський, викликавши грім оплесків,
знову рятує свою команду. І все ж на 28-й хвилині Фомін, одержавши хорошу подачу від Віньковатова, стрімко проходить вперед, залишається наодинці з воротарем і забиває м'яч у лівий нижній кут воргт..."