Чемпионаты  Чемпионат СССР 1954  25 апреля 1954 (вс)  Динамо (Киев) - Локомотив (Москва) 0:0

"Динамо" (Киев) - "Локомотив" (Москва) 0:0

25 апреля 1954. Киев. Республиканский стадион имени Н.С.Хрущёва. 50000 зрителей.

Судьи: Л.Саркисов (Сочи), А.Бутенко (Харьков), А.Мугурдумов (Киев).

"Динамо" К: Макаров, Тищенко, Вит.Голубев, Ларионов, Кольцов, Михалина, Грамматикопуло, Виньковатов, Зазроев, Коман, Вик.Т.Фомин.

"Локомотив" М: Кублицкий, Крушенок, Забелин, Рогов, Артемьев, Ларин, Горянский, Бубукин, Малов, Коротков, Колосков (Е.Бологов).

Дублёры - 0:4.

Зустріч рівних
"... З перших же хвилин московські залізничники намагаються взяти динамівські ворота. Вони грають активніше киян, атакуючи і правим і лівим крилом...
Поступово розігрується і динамівський напад. На 36-й хвилині В. Фомін набезпечно б'є по воротах москвичів, але воротар Кублицький блискуче парирує цей удар. Не проходить і трьох хвилин, як праве крило динамівців знову атакує. Перемістившись з лівого краю, Грамматікопуло б'є в напрямі воріт. Зазроєв красиво продовжує цей удар, але м'яч поруч із штангою проходить мимо.
У другій половині хазяї поля значно посилюють активність. Вже на 47-й хвилині Фомін, швидко пройшовши по краю, добре посилає м'яч вздовж воріт, але Віньковатов приблизно з одинадцятиметрової відмітки бчє занадто високо. Кілька можливостей відкрити рахунок упускають Грамматікопуло, Зазроєв, Коман. Ініціативою майже весь час володіють кияни, але московські захисники на сторожі і не дають динамівцям можливості використати свою перевагу.
Останні 20 хвилин гри проходять у зниженому темпі, і Фінальний свисток судді Саркісова фіксує нічию - 0:0..."