Чемпионаты  Чемпионат СССР 1954  16 мая 1954 (вс)  Динамо (Киев) - Трудовые резервы (Ленинград) 3:2

"Динамо" (Киев) - "Трудовые резервы" (Ленинград) 3:2 (2:2)

16 мая 1954. Киев. Стадион "Динамо" имени Н.С.Хрущёва. 18 градусов. 30000 зрителей.

Судьи: Н.Шевцов (Москва), В.Фролов (Киев), И.Яхонин (Москва).

"Динамо" К: О.Макаров, П.Тищенко, Вит.Голубев, Т.Попович, А.Кольцов, А.Ларионов, Г.Грамматикопуло, Савинов (П.Виньковатов, 65), А.Зазроев, М.Коман, Вик.Т.Фомин.

"Трудовые резервы": В.Фарыкин, Б.Варнаков, А.Донцов, Г.Зонин, Н.Горохов, М.Потапов, В.Цветков, А.Колобов, Вл.Соловьёв (В.Чеповский, 65), А.Тенягин, А.Сочнев.

Голы: 1:0 А.Зазроев (13), 1:1 А.Сочнев (24), 2:1 М.Коман (25), 2:2 А.Колобов (34), 3:2 Вик.Т.Фомин (66).

Слабка гра лінії захисту
"... Хоч на початку гри територіальну перевагу мали ленінградці, рахунок був відкритий на 13-й хвилині хазяями поля. Сталося це так: півзахисник Кольцов мойже з центра поля сильно пробив м'яч у напрямі штрафного майданчика гостей, і Зазроєв з ходу направив його в сітку воріт.
Ленінградці, почавши з центра, кидаються в ататку. Цветков, Колобов і Сочнєв проводять кілька небезпечних проривів. Динамівці контратакують, бажаючи закріпити свій успіх.
Вже на 24-й хвилині з вини захисника Тищенка, який випустив з-під догляду свого підопічного ленінградця Сочнєва (N1-11), гостям вдалося сквитати рахунок. Проходить лише одна хвилина, і кияни знову попереду. Залишивши позаду захисників ленінградської команди, киянин Коман (№ 10) наздоганяє м*яч на штрафному майданчику і б*є по воротах. Для воротаря Фарикіна це було повною несподіванкою, і рахунок став 2:1... За 10 хвилин до перерви ленінградцям вдається зробити рахунок нічийним. У цьому винні були не тільки київські захисники, але й воротар Макаров, який навіть не намагався парирувати порівняно легкий м"яч.
Після перерви захист київської команди дещо поліпшив свою гру... Київський напад всією пчятіркою розігрує красиву комбінацію, і Фомін, який перемістився на місце правого півсереднього, забиває третій вирішальний гол у ворота "Трудових резервів...".
0. ГОРДІЄНКО, суддя республіканської категорії. Г. БОРИСОВ. Газ. "Радянський спорт", Київ, 1954, 18 трав.

Источник: Медиа библиотека ФК "Динамо" Киев от А. Новика    2016-02-02 22:07:12