Чемпионаты  Чемпионат СССР 1954  1 июля 1954 (чт)  Динамо (Киев) - Крылья Советов (Куйбышев) 1:1

"Динамо" (Киев) - "Крылья Советов" (Куйбышев) 1:1 (1:1)

1 июля 1954. Киев. Республиканский стадион имени Н.С.Хрущёва. 20000 зрителей.

Судьи: Л.Саркисов (Сочи), Балакин, Л.Арановский (оба - Киев).

"Динамо" К: Макаров, Ларионов, Вит.Голубев, Попович, Кольцов, Михалина, Грамматикопуло (Виньковатов, 75), Терентьев, Зазроев, Коман, Вик.Т.Фомин.

"Крылья Советов": Корнилов, Кузин, Гаврилов, Ширяев, Карпов, Поздняков, Гузик, Ворошилов (к), Вас.Васильев, Редкин (Кирш, 80), Новиков.

Голы: 1:0 Терентьев (35), 1:1 Ворошилов (36).

Два мячі за дві хвилини
"... В обопільних, але безрезультатних атаках пройшла майже вся перша половина матчу.
На 35-й хвилині кияни одержують право на кутовий удар. Лівий край Фомін точно навішує м'яч на воротарську площадку волжан, і Терентьєв (№ 8) з ходу відкриває рахунок.
Куйбишевці починають з центра поля, і не встигає секундна стрілка годинника зробити повний оберт, як на щиті спалахує друга цифра 1. Проявивши непростиму недбалість, захисник Голубев у небезпечному становищі, замість того, щоб вдіграти м'яч воротареві, або в крайному разі відбити на кутовий, почав проводити нікому не потрібні маніпуляції з м'ячем, втратив його і дав можливість капітанові команди волжан Ворошилову сквитати рахунок. Після перерви жодному з колективів не вдалося змінити результат. Всі намагання киян добитись виграшу ні до чого не привели, і зустріч закінчилась внічию -1:1.
Суддя республіканської категорії Саркісов (Сочі) нечітко провів зустріч.
Газ. "Радянський спорт", Київ, 1954, 2 лип.

Источник: Медиа библиотека ФК "Динамо" Киев от А. Новика    2016-02-02 22:07:12