Чемпионаты  Чемпионат СССР 1954  1 сентября 1954 (ср)  Трудовые резервы (Ленинград) - Динамо (Киев) 2:2

"Трудовые резервы" (Ленинград) - "Динамо" (Киев) 2:2 (1:0)

1 сентября 1954. Ленинград. Стадион им. С.М.Кирова. 17 градусов. 25000 зрителей.

Судьи: С.Архипов (Москва), А.Зябликов (Ленинград), Кудрявцев (Подольск).

"Трудовые резервы": В.Фарыкин, С.Сафронов, Б.Варнаков, Г.Зонин, Ю.Пономарёв, И.Богомолов, Вас.Фомин, А.Колобов, Вл.Соловьёв, А.Тенягин, А.Сочнев.

"Динамо" К: О.Макаров, А.Ларионов, В.Ерохин, Т.Попович, Э.Юст, М.Михалина, Г.Грамматикопуло, П.Виньковатов, А.Зазроев, М.Коман (В.Терентьев, 46), Вик.Т.Фомин.

Голы: 1:0 А.Тенягин (26), 1:1 А.Зазроев (65), 1:2 Г.Грамматикопуло (68), 2:2 А.Сочнев (73).

Напружена гра
"... Першими атакували ленінградці. Потім ініціативою поступово оволоділи динамівці. Вони переважають своїх суперників в техніці обробки м'яча, точно передають його в один дотик, швидко переміщуються на полі...
На 26-й хвилині киянин Єрохін (він грав центральним захисником замість Голубєва) недалеко від своєї штрафної площадки порушив правила гри. Ленінградець Тенягін сильно пробив штрафний удар. М'яч затримався в ногах гравців, і хтось з господарів поля в сутолоці надіслав його у ворота киян.
Динамівці переходять в рішучий наступ на ворота команди "Трудових резервів". З повним навантаженням грає воротар ленінградців Фарикін, який неодноразово врятовує свою команду від голів.
Друга половина гри починається натиском киян. В нападі замість Комана, який дістав травму, грає Терентьєв. Динамівці атакують здебільшого лівим крилом, виводячи вперед Фоміна, який старанно і добре провів цю гру. Один з його проривів закінчився голом. Фомін обійшов захист ленінградців, точно передав м*яч Грамматикопуло, а той Зазроєву. Після завершувального удару останнього м"яч опинився в сітці воргт "Трудових резервів". Через три хвилини Грамматикопуло забиває другий гол.
Динамівці ведуть 2:1, але цей рахунок утримати їм не вдається. На 73-й хвилині ленінградці використовують грубу помилку захисту киян і зріванюють рахунок. Напружена гра закінчилась з нічийним рахунком - 2:2".