Чемпионаты  Чемпионат СССР 1955  20 мая 1955 (пт)  Динамо (Киев) - Шахтёр (Сталино) 1:0

"Динамо" (Киев) - "Шахтёр" (Сталино) 1:0 (1:0)

20 мая 1955. Киев. Стадион имени Н.С.Хрущёва.

Судья: В.Барашков (Москва).

"Динамо" К: Макаров, Ларионов, Ерохин, Попович, Юст, Михалина, Грамматикопуло, Терентьев, Зазроев, Коман, Вик.Т.Фомин.

"Шахтёр": Чанов, Дегтярёв, Башкиров, Морозов, Алпатов, Думанский, Сапронов, И.Федосов, Бобошко, Самойлов, Пономаренко.

Гол: 1:0 Терентьев (23).

Дублёры - 3:0.

Источник: Личный архив    2016-02-02 22:07:12

Поєдинок рівних
"... Команди одразу ж переходять до активних дій. Атакує "Шахтар"...
22-а хвилина. Ініціатива у киян. За остнні 3 хвилини вони провели щонайменше п'ять гострих, але безрезультатних атак - м'яч то пролітав повз ворота, то опинявся в руках у Чанова. Аж ось ним оволодіває Грамматикопуло і, як він це часто робив у звітній грі, зміщується вліво поперек поля. На його шляху постають аж троє гравців "Шахтаря", а збоку поспішає ще півзахисник. Правий крайній сильно посилає м'яч через все поле на лівий край до Фоміна. Той в ту ж мить через голову відсилає його назад... Ривок Зазроєва у штрафний майданчик. Тут він бореться з двома захисниками і в якусь долю секунди встигає випередити їх і проштовхнути м'яч трошки вправо. Удар Терентьєва - і м'яч в правому нижньому куті воріт "Шахтаря". Гол!
Ось тут повною мірою виявив себе "Шахтар". Останні двадцять хвилин пройшли у безперервних атаках донецьких футболістів... Гірники мали змогу не тільки зрівняти рахунок, але й вийти вперед. Та численні гострі і красиві атаки завершувались неточними заключними ударами...
Остання хвилина. Кутовий біля воріт киян. Попович і Єрохін ціною ще одного кутового не дають зрівняти рахунок. Знову удар від прапорця... Запекла боротьба на майданчику киян... Але звучить свисток судді В. Барашкова, який точно провів змагання, - і гра закінчена!.."
Газ. "Радянський спорт, Київ, 1955, 24 трав.

Источник: Медиа библиотека ФК "Динамо" Киев от А. Новика    2016-02-02 22:07:12