Чемпионаты  Чемпионат СССР 1955  29 мая 1955 (вс)  Трудовые резервы (Ленинград) - Динамо (Киев) 2:0

"Трудовые резервы" (Ленинград) - "Динамо" (Киев) 2:0 (0:0)

29 мая 1955. Ленинград. Стадион им. С.М.Кирова. 10 градусов. ветер. 15000 зрителей.

Судьи: В.Подгорный, Панфилов (оба Москва), Кузнецов (Ленинград).

"Трудовые резервы": Е.Пестов, В.Нелезин, Б.Варнаков, Б.Демидов, И.Богомолов, С.Завидонов, М.Иванов, А.Колобов, В.Соловьёв, А.Тенягин, В.Цветков.

"Динамо" К: О.Макаров, А.Ларионов, В.Ерохин, Т.Попович, Э.Юст, М.Михалина, Г.Грамматикопуло, В.Терентьев, А.Зазроев, М.Коман, Вик.Т.Фомин.

Голы: 1:0 А.Колобов (55), 2:0 М.Иванов (65).

Предупреждения: Б.Демидов (опасная игра).

Дублёры - 1:0.

Поразка при повній перевазі...
"... Знову і знову на штрафному майданчику ленінградських футболістів виникають гострі моменти, але жоден з них не завершується взяттям воріт. Ось воротар Пестов в стрибку відбиває м'яч. До м'яча встигає раніше за всіх підбігти Фомін, та з близької відстані він б'є мимо пустих воріт.
Ленінградці притиснуті до своїх воріт. Здається, що їм не вдасться уникнути поразки з великим рахунком. Але динамівці атакують безсистемно, гаються із завершальним ударом, зловживають індивідуальною грою на штрафному майданчику противника. Нападаючі "Трудових резервів" атакували лише епізодично. Розв'язка настала на 8-й хвилині другої половини гри. Відбивши чергову атаку киян, ленінградці виводять вперед свого нападаючого Колобова, і той, обвівши динамівських захисників, ударом з ходу відкриває рахунок. Ще через 10 хвилин все повторюється в тій же послідовності, і ленінградці (на цей раз -Іванов) забивають другий м'яч.
У киян залишалось досить часу, щоб реалізувати свою перевагу і не тільки сквитати рахунок, але й добитись перемоги. Проте в їх команді все сильніше почала відчуватись розгубленість, і результат 2:0 не змінився до Фінального свистка".