Чемпионаты  Чемпионат СССР 1955  12 июня 1955 (вс)  Крылья Советов (Куйбышев) - Динамо (Киев) 0:2

"Крылья Советов" (Куйбышев) - "Динамо" (Киев) 0:2 (0:1)

12 июня 1955. Куйбышев. Стадион "Динамо".

Судья: К. Демченко (Москва).

"Крылья Советов": Корнилов, Скорохов, Гаврилов, Ширяев, Карпов, Водягин, Гузик, Ворошилов, Гулевский, Вл.Соколов, Новиков.

"Динамо" К: Макаров, Ларионов, Ерохин, Попович, Юст, Михалина, Грамматикопуло, Терентьев, Виньковатов, Коман, Вик.Т.Фомин.

Голы: 0:1 Коман (38), 0:2 Терентьев (47, с пенальти).

Дублёры - 0:2.

Источник: Личный архив    2016-02-02 22:07:12

У кожному таймі по м'ячу
"... Уже на 10-й хвилині воротар куйбишевців ледве встиг затримати м'яч, сильно посланий ударом голови Г. Грамматикопуло. На 22-й хвилині Тарентьєв забиває гол, але суддя не зараховує взяття воріт...
Проходить ще 10 - 15 хвилин, і на щиті "Динамо" з'являється цифра "1". Стрімко пройшовши по краю, Фомін віддає м'яч Терентьєву, той відпасовує його далі Коману, і останній точним ударом викриває рахунок.
Друга половина гри також почалась атаками киян. Вже на перших хвилинах їм вдалося вдруге добитись успіху. Прорвавшись на штрафний майданчик волжан, Грамматикопуло сильно б'є по воротах. Воротар встигає парирувати м'яч, але тут набігає Фомін і спрямовує м'яч у пусті ворота. Захисникові хазяїв поля не залишилося нічого іншого, як відбити м'яч рукою. Суддя призначає 11-метровий штрафний удар, точно реалізований Терентьєвим.
Кияни продовжували атакувати ворота куйбишевців аж до фінального свистка, але рахунок 2:0 так і залишився незмінним..."
Газ. "Радянський спорт, Київ, 1955, 14 черв.

Источник: Медиа библиотека ФК "Динамо" Киев от А. Новика    2016-02-02 22:07:12