Чемпионаты  Чемпионат СССР 1955  7 августа 1955 (вс)  Динамо (Киев) - Динамо (Тбилиси) 2:1

"Динамо" (Киев) - "Динамо" (Тбилиси) 2:1 (1:1)

7 августа 1955. Киев. Стадион имени Н.С.Хрущёва.

Судья: Н.Шевцов (Москва).

"Динамо" К: Макаров, Ерохин, Вит.Голубев, Попович, Ларионов, Михалина, Грамматикопуло, Терентьев, Зазроев, В.Богданович, Вит.Т.Фомин.

"Динамо" Тб: Пираев, Элошвили, Русадзе, Н.Гагнидзе, Даварашвили, Махарадзе, Месхи, К.Гагнидзе, Вардимиади, Гогоберидзе, Хасая.

Голы: 0:1 Гогоберидзе (8), 1:1 Терентьев (28), 2:1 Зазроев (63).

Дублёры - 3:2.

Источник: Личный архив    2016-02-02 22:07:12

Безбарвна гра
"... Перемога київських Футболістів у цьому матчі стала можливою тільки тому, що гості грали ще гірше.
На 8-й хвилині капітан тбіліської команди Гогоберіазе, не зустрівши ніякого опору з боку київських захисників, пройшов до їх воріт і спокійно відкрив рахунок.
Ця невдача змусила киян дещо активізуватись, але їх намагання сквитати гол залишались спочатку марними. Особливо безпорадно діяло ліве крило нападу. Фомін грав на місці лівого півсереднього, поступившись своєю звичною роллю Богдановичу, але це не тільки не принесло відчутних результатів, а, навпаки, знижувало гостроту атак хазяїв поля.
Фомін переходить на край. Ось на 20-й хвилині він стрімко проривається вперед, дуже точно відпасовує м'яч на воротарську площадку тбілісців, куди набігає кілька киян. Гол здається неминучим... Проте Терентьєв непростимо гається з ударом, і гості встигають ліквідувати небезпеку.
Проходить ще вісім хвилин. Знову атака тбіліських воріт. У вигідному положенні Грамматикопуло. Воротар гостей Піраєв, не без підстав чекаючи завершального удару саме від нього, кидається навперейми, але несподівано вперед виривається Терентьєв і сильним ударом зрівнює рахунок -1:1...
62-а хвилина гри. М'яч у Терентьєва. Він точно віддає його Зазроєву. Центральний нападаючий киян виходить переможцем у поєдинку з двома тбіліськими захисниками, проривається вперед і сильно б'є з близької відстані. Піраєв встигає піцставити руки, але удар настільки сильний, що утримати м'яч воротар не може.
З результатом 2:1 на користь киян і закінчилась ця загалом малоцікава зустріч..."