Чемпионаты  Чемпионат СССР 1955  12 августа 1955 (пт)  Динамо (Киев) - Трудовые резервы (Ленинград) 3:2

"Динамо" (Киев) - "Трудовые резервы" (Ленинград) 3:2 (3:1)

12 августа 1955. Киев. Республиканский стадион имени Н.С.Хрущёва. 18 градусов. до игры и во 2-м тайме дождь. 25000 зрителей.

Судья: М.Белянин (Москва), Евдокимов (Сталино), Бильдюк (Минск).

"Динамо" К: О.Макаров, А.Ларионов, В.Ерохин, Т.Попович, Э.Юст, М.Михалина, Г.Грамматикопуло, В.Терентьев, А.Зазроев, М.Коман, Вик.Т.Фомин.

"Трудовые резервы": В.Фарыкин, Б.Варнаков, Е.Литвинов, Б.Демидов, Н.Горохов, И.Богомолов, В.Цветков, А.Колобов, В.Соловьёв, А.Тенягин, В.Белилов.

Голы: 0:1 В.Цветков (5), 1:1 В.Терентьев (30), 2:1 М.Коман (39), 3:1 А.Зазроев (45, с пенальти), 3:2 А.Колобов (88).

Дублёры - 1:3.

Источник: Чем. СССР в цифрах и фактах    2016-02-02 22:07:12

На сайте Ежова в протоколе игры последний гол в матче забил В.Белилов, написанный как автор гола в отчётах украинских газет.

Источник: Гаврилов Сергей    2016-02-02 22:07:12

Кияни беруть реванш
"... Йде четверта хвилина гри. Знову атакують ленінградці. Точна передача ніким не прикритому Цвєткову - і той надсилає м’яч у сітку воріт. 1:0 - ведуть ленінградці...
Почавши з центра, кияни кидаються в атаку, перехоплюють ініціативу і зберігають її аж до кінця перерви... Кутовий біля воріт ленінградців. Подача Грамматикопуло, - і Терентьєв сильним ударом з близької відстані робить рахунок нічийним - 1:1. Проходить кілька хвилин. Обігравши кількох ленінградців, вперед проривається Зазроєв. Він подає м’яч на воротарську площадку і в метушні, що там утворилася, Коман встигає забити другий гол. 2:1 - ведуть кияни. До перерви залишається менше одної хвилини. Знову ворота "Трудрезервів" у небезпеці. М’яч у Терентьєва. Він у вигідному положенні. Гол здається неминучим. Але в цей момент киянина грубо збивають з ніг. Суддя Белянін призначає у ворота ленінградської команди 11-метровий штрафний удар, чітко реалізований Зазроєвим. З рахунком 3:1 на користь киян команди йдуть на віапочинок.
Під час перерви розпочався сильний дощ, який тривав до кінця змагання. До того ж, грозові хмари сильно погіршили видимість. Але це не знизило гостроти гри. Другий тайм проходив в обопільних наполегливих атаках. Чітко і красиво діяли нападаючі київської і ленінградської команд. Остання доклала чимало зусиль, щоб уникнути поразки, але єдине, чого їй вдалося добитись, - це скоротити розрив у м’ячах. Вже після гонгу лівий крайній "Трудрезервів" Бєлілов головою забив другий м'яч у ворота киян. З рахунком 3:2 закінчилась ця цікава і гостра гра..."
О. ГОРДІЄНКО, суддя республіканської категорії. Г. Борисов.
Газ. "Радянський спорт, Київ, 1955, 16 серп.

Источник: Медиа библиотека ФК "Динамо" Киев от А. Новика    2016-02-02 22:07:12