Чемпионаты  Чемпионат СССР 1955  26 августа 1955 (пт)  Спартак (Москва) - Динамо (Киев) 4:0

"Спартак" (Москва) - "Динамо" (Киев) 4:0 (1:0)

26 августа 1955. Москва. Стадион "Динамо". 60000 зрителей.

Судья: Э.Саар (Таллин).

"Спартак" М: Тучкус, Н.Тищенко, Маслёнкин, Огоньков, Парамонов, Нетто, Татушин, Исаев, Паршин, Сальников, А.М.Ильин.

"Динамо" К: Макаров, Ерохин, Вит.Голубев, Попович, Ларионов, Михалина, Грамматикопуло, Терентьев, Зазроев, Коман, Вит.Т.Фомин.

Голы: 1:0 Нетто (35), 2:0 Сальников (68), 3:0 Сальников (73, с пенальти), 4:0 Паршин (85).

Дублёры - 4:0. Голы: Симонян (2), В.Канунников, С.Коршунов.

Источник: Личный архив & СВС    2016-02-02 22:07:12

Блискуча гра "Спартака"
"... З перших же хвилин на полі розгорнулась активна спортивна боротьба. Спочатку гра проходила рівно, але згодом спартаківці почали поступово перехоплювати ініціативу.
На 35-й хвилині капітан "Спартака" Нетто, майстерно обійшовши трьох киян, пройшов до воргг і після його сильного удару м'яч, потрапивши в штангу, влетів у сгтку воріт київської команди. 1:0.
З цим рахунком закінчився перший тайм.
Після відпочинку спартаківці ще більше посилили темп, і по суті останні 45 хвилин гра проходила переважно на штрафному майданчику киян...
На 68-й хвилині красива комбінація, розпочата на правому краю Татушиним, завершується точним ударом Сальникова, і рахунок стає 2:0. Проходить ще 5 хвилин, і Голубєву не залишається нічого іншого, як затримати рукою м'яч, що йшов у пусті ворота. Сальников чітко реалізує 11-метровий штрафний удар. 3:0.
Слід відмітити, шо воротар Макаров, незважаючи на три пропущені м'ячі, діяв весь час надзвичайно чітко, не раз рятуючи свою команду від вірних голів.
Після гонгу спартаківці, одержавши право на кутовий удар, добре розіграли мчяч, і від ноги Паршина у динамівські ворота влетів четвертий м'яч".