Чемпионаты  Чемпионат СССР 1955  30 августа 1955 (вт)  Динамо (Киев) - Крылья Советов (Куйбышев) 4:1

"Динамо" (Киев) - "Крылья Советов" (Куйбышев) 4:1 (0:1)

30 августа 1955. Киев. Стадион им. Н.С.Хрущёва.

Судья: Н.Хлопотин (Москва).

"Динамо" К: Макаров, Ерохин, Вит.Голубев, Попович, Кольцов, Ларионов, Грамматикопуло, Терентьев, Зазроев, Коман, Вит.Т.Фомин.

"Крылья Советов": Бондаренко, Макаров, Карпов, Ширяев, Поздняков, Водягин, Гузик, Ворошилов, Гулевский, Вл.Соколов, Редкин.

Голы: 0:1 Гулевский (15), 1:1 Грамматикопуло (61), 2:1 Зазроев (63), 3:1 Зазроев (75), 4:1 Зазроев (76).

Дублёры - 3:1.

Источник: Личный архив    2016-02-02 22:07:12

Три голи Андрія Зазроєва
"... Звітна гра показала, що кияни недооцінили противника. В результаті цього протягом всього першого тайму гості мали безперечну перевагу і перегравали господарів поля в усіх лініях... Центральний захисник Голубев не справлявся з опікою небезпечного і швидкого центрального нападаючого куйбишевців Гулевського. Саме Гулевський в середині першого тайму без перешкод пройшов з м ячем вперед і з далекої відстані, але сильним і точним ударом відкрив рахунок...
В другому таймі картина гри змінилась... Кольцов активно підключився до дій нападу, і це одразу ждало позитивні результати. Перевага гостей стала не такою явною. Тепер воротареві волжан Бондаренку доводилося вступати в гру так само часто, як Макарову у першому таймі. На 16-й хвилині короткочасний штурм воріт куйбишевської команди приніс киянам успіх. Грамматикопуло передав м'яч з краю на край Фоміну, той, переборюючи біль, відпасував Зазроєву, від останнього м'яч знову повернувся до Грамматикопуло, і на щиті замість 1:0 стало 1:1.
Нічийний рахунок протримався надовго. Проходить дві хвилини, і Грамматикопуло, перемістившись з м'ячем з правого краю в центр, точно виводить вперед Зазроєва. Останній обігрує двох захисників і навідпорним ударом доводить рахунок до 2:1.
Атаки киян тривають. Хвилин за 15 до фінального свистка Зазроєв з далекої відстані і з важкого положення забиває волжанам третій м'яч, а ще через хвилину він же, блискуче обігравши трьох захисників, виходить один на один з воротарем противника, і рахунок стає 4:1..."
М. КОРСУНСЬКИЙ, суддя республіканської категорії. Г. БОРИСОВ.
Газ. "Радянський спорт, Київ, 1955, 2 верес.

Источник: Медиа библиотека ФК "Динамо" Киев от А. Новика    2016-02-02 22:07:12