Чемпионаты  Чемпионат СССР 1955  11 сентября 1955 (вс)  Шахтёр (Сталино) - Динамо (Киев) 0:0

"Шахтёр" (Сталино) - "Динамо" (Киев) 0:0

11 сентября 1955. Сталино. Стадион "Шахтёр". 30000 зрителей.

Судьи: Алимов (Москва), Бутенко (Харьков), Евдокимов (Сталино)

"Шахтёр": Гарбузников (Чанов), Шумилин, Кривенко, Морозов, Клаптанов, Думанский, Бобошко, И.Федосов, Пономаренко, Самойлов, Сапронов.

"Динамо" К: Лемешко, Ларионов, Ерохин, Попович, Юст, Кольцов, Грамматикопуло, Виньковатов, Зазроев, Коман, В.Богданович.

Дублёры - 1:5.

Источник: Личный архив    2016-02-02 22:07:12

Без результату...
"... Гірники одразу кидаються в атаку. Проте захист киян чинить їм стійкий опір. Все ж на 15-й хвилині хазяї поля мають реальну можливість відкрити рахунок. Бобошко входить по місцю центрального нападаючого в штрафний майданчик киян, воротар Лемешко кидається вперед, Бобошко направляє м'яч у пусті ворота. Захисник Ларіонов намагається врятувати становище, але промахується. Гол? Ні, м'яч біля самої штанги уходить за межі поля.
Після цього темп гри знижується. Здасться, що нічийний результат цілком задовольняє обидві сторони.
Дещо пожвавлюється гра в другому таймі. Активно діють Богданович, Коман, Зазроєв. Кілька сильних ударів проводить Сапронов, Грамматикопуло, Бобошко. В середині тайму кияни одержують право на штрафний удар метрів з 25 від воріт "Шахтаря". Зазроєв несподівано сильно б"є у нижній кут, але воротар Чанов у самовідданому кидку рятує свою команду.
Фінальний свисток судді зафіксував нічийний результат - 0:0..."
Газ. "Радянський спорт", Київ, 1955, 13 верес.

Источник: Медиа библиотека ФК "Динамо" Киев от А. Новика    2016-02-02 22:07:12