Чемпионаты  Чемпионат СССР 1955  30 сентября 1955 (пт)  Локомотив (Москва) - Динамо (Киев) 2:1

"Локомотив" (Москва) - "Динамо" (Киев) 2:1 (1:0)

30 сентября 1955. Москва. Стадион "Динамо".

Судья: Е.Одинцов (Ленинград).

"Локомотив": Кублицкий, Е. Рогов, Климачёв, Крушенок, Артемьев, Лядин, Разумовский, Бубукин, Коротков, Ковалёв, Филяев.

"Динамо" К: Макаров, Ларионов, Ерохин, Попович, Кольцов, Михалина, Грамматикопуло, Терентьев, Зазроев, Коман, Журавлёв.

Голы: 1:0 Михалина (20, автогол), 1:1 Грамматикопуло (50), 2:1 Бубукин (77).

Дублёры - 3:3.

Источник: Личный архив    2016-02-02 22:07:12

Восьма поразка киян
"... Обидві команди грали кучно, мало використовували крайніх. Це значно полегшило дії' захисників. Але поступово ініціатива переходить до господарів поля, які створюють ряд небезпечних моментів біля ворпг киян. Тиск москвичів стає все сильнішим. Ось залізничники розігрують чітку комбінацію, яка завершується сильним ударом. Макаров в одчайдушному кидку вибиває м'яч. Негайно проводиться ще один удар, - і знову Макаров парирує його, відбиваючи м'яч навіть за штрафний майданчик. Звідти Бубукін втретє б'є по воротах, і м'яч - у сітці. Однак суддя Одінцов (Ленінград) не зараховує цей гол: один з москвичів був в положенні поза грою.
Йде двадцята хвилина гри. Ворота киян знову опиняються під загрозою. Півзахисник москвичів Артем'єв навішує м'яч на штрафний майданчик. Макаров виходить уперед, але м'яч потрапляє в Михаліну і від нього рикошетом відскакує у ворота. 1:0 ведуть залізничники.
Кияни кидаються в атаку. Воротар Кублицький ледве парирує дуже сильний удар Терентьєва. По воротах б'ють Коман, Зазроєв, але удари не досягають мети.
Другу половину гри кияни починають навальними атаками. На п'ятій хвилині Терентьєв проходить по правому краю і подає м'яч на лінію воротарської площадки москвичів. Кублицький намагається перехопити його, але дотягується до м'яча, і Грамматикопуло, що набіг, з льоту забиває гол -1:1.
Гра стає по-справжньому гострою. Кияни продовжують атакувати, намагаючись вийти вперед. Вони кілька раз мають реальну можливість збільшити рахунок, але б'ють надто неточно. Чіткіше інших діють Грамматикопуло і Терентьєв, але Кублицькому вдається взяти кілька сильних м'ячів, пробитих ними.
Розв'язка настає на 32-й хвилині, коли Бубукін, прийнявши верхову передачу зліва, головою забив другий гол - 2:1.
Кінець зустрічі пройшов при явній перевазі москвичів, проте рахунок уже не змінився..."
Газ. "Радянський спорт", Київ, 1955, 4 жовт.

Источник: Медиа библиотека ФК "Динамо" Киев от А. Новика    2016-02-02 22:07:12