Чемпионаты  Чемпионат СССР 1956  30 апреля 1956 (пн)  Динамо (Киев) - Локомотив (Москва) 0:0

"Динамо" (Киев) - "Локомотив" (Москва) 0:0

30 апреля 1956. Киев. Республиканский стадион им. Н.С.Хрущёва. 10 градусов. 40000 зрителей.

Судья: Э.Саар (Таллин), Ходин (Минск), Мугурдумов (Киев).

"Динамо" К: Лемешко, Соболев, Голубев, Попович, Войнов, Юст, Грамматикопуло, Терентьев, Коман, Богданович, Вик.Т.Фомин.

"Локомотив": Кублицкий, Рогов, Забелин, Черников, Артемьев, Шишаев, Малов, Бубукин, Ворошилов, Ковалёв, В.Соколов.

Источник: Дополнено по справочнику А.Яковлева "Чемпионаты СССР в цифрах и фактах 1951-1959"    2016-02-02 22:07:12

Безініціативна гра киян
"... Кияни в основному оборонялись і до перерви серйозних спроб перейти у вирішальний контрнаступ не робили. Перший тайм результату не дав -0:0...
На 70-й хвилині, під час чергової атаки "Локомотива" м’яч мало не влучив в сгтку воргт динамівської команди після невідпорного удару... киянина Голубєва, але Лемешко у відчайдушному кидку встиг ліквідувати небезпеку. До речі, воротар був у київському колективі найкращим, і більш-менш благополучним результатом в цьому матчі команда завдячує саме йому.
Напад киян діяв безсистемно і мляво. Гравці майже не застосовували переміщень, полегшуючи цим завдання захисників "Локомотива". Гірше, ніж завжди грали Коман і Терентьев...
До фінального свистка жодній з команд так і не вдалося добитися успіху, і змагання закінчилось внічию - 0:0..."