Чемпионаты  Чемпионат СССР 1956  13 июня 1956 (ср)  Динамо (Москва) - Динамо (Киев) 0:2

"Динамо" (Москва) - "Динамо" (Киев) 0:2 (0:1)

13 июня 1956. Москва. Стадион "Динамо". 19:00. Ясно. 22 градуса. 25000 зрителей.

Судьи: В.Калевисте (Таллин), Г.Заломаев (Ленинград), Б.Клепиков (Москва).

"Динамо" М: Яшин (к); Кесарев, Крыжевский, Б.Кузнецов; Соколов, Царёв; Шаповалов, Федосов, Мамыкин, В.Ильин, Рыжкин.

"Динамо" К: Лемешко; Соболев, Ерохин, Попович; Войнов, Юст; Грамматикопуло, Каневский, Коршунов, Коман, Вик.Т.Фомин (к).

Голы: 0:1 Каневский (3), 0:2 Коман (48).

Продумана гра приносить успіх
"... На перших же хвилинах кияни провели цілу серію атак. Під час однієї з них Коршунов перекинув м'яч через Яшина, який необачливо вибіг вперед (навіть за межі штрафного майданчика). Лише відчайдушний ривок Крижевського, який встиг наздогнати м'яч, врятував москвичів від гола.
Перший гол кияни забили на 3-й хвилині. Каневський несильно ударив по воротах, і Яшин не зумів затримати досить легкий м'яч. Господарі поля доклали багато зусиль, щоб до перерви зрівняти рахунок, але марно.
Після відпочинку кияни закріпили всій успіх. На 47-й хвилині Коман несподівано для москвичів оволодів на правій стороні поля м'ячем, прорвався вперед і красивим ударом подвоїв рахунок.
Москвичі, намагаючись відігратись, піддали ворота гостей тривалому тискові, але київські футболісти дружно оборонялись і зберегли переможний результат".