Чемпионаты  Чемпионат СССР 1956  8 июля 1956 (вс)  Динамо (Киев) - Шахтёр (Сталино) 1:2

"Динамо" (Киев) - "Шахтёр" (Сталино) 1:2 (1:0)

8 июля 1956. Киев. Республиканский стадион им. Н.С.Хрущёва.

Судья: К.Демченко (Москва).

"Динамо" К: Лемешко, Соболев, Ерохин, Попович, Войнов, Юст, Грамматикопуло, Каневский, Коршунов, Коман, Вик.Т.Фомин.

"Шахтёр": Гарбузников, Мотин, Кривенко, Морозов, Алпатов, Думанский, Павлов, Бобошко, Дубовицкий, Алябьев, Пономаренко.

Голы: 1:0 Каневский (8), 1:1 Дубовицкий (70), 1:2 Бобошко (80).

Заслужена перемога гірників
"... Рахунок відкривають кияни. На 8-й хвилині вони, одержавши довгу передачу від своїх воріт, комбінацією в два - три паси пройшли до воріт "Шахтаря" з правого Флангу, куди стрімко перемістився Фомін. Послідувала низова передача на воротарську площадку. Воротар гостей Гарбузников, зіткнувшись з своїм захисником, не зумів перехопити м'яч, і киянин Каневський точним ударом забив гол... Результат 1:0 до перерви не змінюється.
В другому таймі довгий час тривали обопільно гострі атаки з деякою територіальною перевагою динамівців. У киян були вигідні моменти для закріплення успіху, але стара хвороба їх нападаючих - намагання зробити вирішальний удар лише з близької відстані і з вільного положення - звели нанівець зусилля всієї команди.
Злам у ході гри на користь донецьких Футболістів стався на 70-й хвилині. Гості наче повторили маневр киян у першому таймі. Після короткої боротьби за м'яч у центрі поля довгим пасом вперед був виведений правий крайній "Шахтаря" Павлов. Зробивши ривок, він послав м'яч паралельно воротам "Динамо", і Дубовицький, що набіг, зрівняв рахунок. 1:1.
Минуло ще 10 хвилин напруженої боротьби, і гірники вдруге добиваються успіху. Заволодівши м'ячем в центральній зоні, Бобошко на великій швидкості обіграв киянина Єрохіна, вийшов один на один з воротарем Лемешком і забив другий гол, що був останнім в цьому матчі і вирішив його долю".