Чемпионаты  Чемпионат СССР 1956  14 июля 1956 (сб)  Трудовые резервы (Ленинград) - Динамо (Киев) 1:5

"Трудовые резервы" (Ленинград) - "Динамо" (Киев) 1:5 (0:1)

14 июля 1956. Ленинград. Стадион им. С.М.Кирова. 20 градусов. ветер. 20000 зрителей.

Судья: Н.Латышев, Меньшиков (оба Москва), Осипов (Ленинград).

"Трудовые резервы": В.Фарыкин, Б.Варнаков, Л.Шишков, Б.Демидов, Н.Митрофанов, В.Васильев, Ю.Володин, А.Колобов, М.Иванов, А.Тенягин, В.Цветков.

"Динамо" К: О.Макаров, В.Соболев, В.Ерохин, Т.Попович, Ю.Войнов, Э.Юст, Г.Грамматикопуло, В.Терентьев, В.Каневский, М.Коман, Вик.Т.Фомин.

Голы: 0:1 Вик.Т.Фомин (11), 0:2 Г.Грамматикопуло (46), 0:3 В.Терентьев (56), 1:3 Ю.Володин (...), 1:4 В.Терентьев (75), 1:5 М.Коман (90).

В протоколе последний год в матче забил киевлянин М.Коман. В валовике Вартаняна так же засчитан в статистике голов Комана. В газете "Советский спорт " гол записан на Терентьева.

Источник: Дополнено по справочнику А.Яковлева "Чемпионаты СССР в цифрах и фактах 1951-1959"    2016-02-02 22:07:12

П'ять м'ячів у ворота "Трудрезервів"
"... На 11 хвилині суддя Латишев призначає штрафний удар у бік воріт ленінградської команди. Господарі поля вишиковують стінку, але Фомін відмінним різаним ударом забиває перший гол.
Після перерви на першій же хвилині кияни вдруге добиваються успіху. Приймаючи м'яч на своєму штрафному майданчику, центральний захисник ленінградців Шишков промахується, і Грамматикопуло, що вийшов уперед з близької відстані забиває другий гол.
У лавах ленінградців відчувається розгубленість, вони явно нервують. А кияни зав'язують одну атаку за другою. На 56-й хвилині, перемістившись наліво, Каневський робить ривок до кутового флага, передає м'яч у центр Терентьєву, і той ударом з ходу доводить рахунок до 3:0.
Ленінградським футболістам вдасться успішно завершити одну атаку, і їх правий крайній Володін сквитує один гол, але більшого добитися вони не можуть. На 75-й хвилині воротар "Трудових резервів" Фарикін парирує сильний удар одного з киян, але м'яч потрапляє до Терентьєва, і рахунок стає 4:1.
Після гонга кияни продовжують атакувати. На останніх секундах, після гострої схватки на штрафному майданчику господарів поля, в сітку їх воріт залітає п'ятий м'яч. 5:1".