Чемпионаты  Чемпионат СССР 1956  4 октября 1956 (чт)  Буревестник (Кишинёв) - Динамо (Киев) 3:3

"Буревестник" (Кишинёв) - "Динамо" (Киев) 3:3 (1:2)

4 октября 1956. Кишинёв. РС.

Судья: В.Барашков (Москва).

"Буревестник": Еремеев, Левкин, Потапов, Миргородский, Бутылкин, Маркевич, Фаламеев, Данилов, Коротков, Мухортов, Самохин.

"Динамо" К: Макаров (Лемешко, при 0:2), Ерохин, Голубев, Попович, Войнов, Юст, Грамматикопуло, Терентьев, Коршунов, Коман, Вик.Т.Фомин.

Голы: 0:1 Грамматикопуло (7), 0:2 Коршунов (19), 1:2 Данилов (40), 1:3 Войнов (2 тайм), 2:3 Данилов (2 тайм), 3:3 Самохин (2 тайм).

Знову нічия
"... Вже на початку гри Грамматикопуло, одержавши точну передачу від одного з своїх партнерів, відкрив рахунок. В середині тайму центральний нападаючий Коршунов влучним ударом подвоїв результат. Перед перервою через травму був змушений пгти з поля Макаров, і його замінив Лемешко. Господарям поля вдалося через кілька хвилин сквитати один гол.
Після відпочинку рахунок стає 3:1. Гол у ворота "Буревісника" забив з штрафного удару Войнов. Маючи перевагу в два м’ячі, кияни дещо знижують темп і атакують вже не так наполегливо. З цього скористались гравці "Буревісника" і, забивши гостям ще два голи, зуміли уникнути поразки. Рахунок матчу - 3:3. Це вже десята нічия "Динамо".
Газ. "Радянський спорт", Київ, 1956, 5 жовт.

Источник: Медиа библиотека ФК "Динамо" Киев от А. Новика    2016-02-02 22:07:12