Чемпионаты  Чемпионат СССР 1957  21 апреля 1957 (вс)  Динамо (Киев) - Спартак (Москва) 2:1

"Динамо" (Киев) - "Спартак" (Москва) 2:1 (0:1)

21 апреля 1957. 16:00. Киев. Республиканский стадион им. Н.С.Хрущёва. 50000 зрителей.

Судья: А.Зябликов (Ленинград).

"Динамо" К: Макаров, Ерохин, Голубев, Попович, Войнов, Юст, Грамматикопуло, Терентьев, Коршунов, Коман (Кольцов), Фомин.

"Спартак" М: Тучкус, Тищенко, Маслёнкин, Огоньков, Парамонов, Нетто, Татушин, Исаев, Симонян, Сальников (Паршин), А.Ильин.

Голы: 0:1 Татушин (18), 1:1 Терентьев (83), 2:1 Грамматикопуло (85).

Дублёры - 1:3. Голы: А.Биба - Шувалов, Лобутев, Чистяков.

Динамо (Киев) - Спартак (Москва) 2:1
"Советский спорт" №49 от 23.04.1957 (с.5)

Источник: архив А.О.Ткачука    2016-02-02 22:07:12

Зайва самовпевненість до добра не приводить
"... Перша половина звітної гри проходила під знаком ігрової переваги футболістів "Спартака". Вже на початку їм вдалося без особливих зусиль здійснити кілька набезпечних проходів по лівому краю, де чітко взаємодіяли Ільїн, Сальников і Сімонян. Захистові динамівської команди довелося грати з повним напруженням сил, щоб врятувати свої ворота. Це надало гостям зайвої самовпевненості, яка після першого голу, забитого на 18-й хвилині їх правим крайнім нападаючим Татушиним, перейшла у зневажання суперників...
Наприкінці другого тайму кияни в свою чергу провели кілька атак і дві з них увінчались успіхом. Сталося це так. На 38-й хвилині Фомін обіграв спартаківця Тищенка і послав м'яч пострілом до Грамматикопуло. Останній, перебуваючи у незручній позиції, швидко віддав м'яч назад Терентьєву, і той сильним точним ударом приблизно з 20 метрів зрівняв рахунок. Пройшло лише кілька хвилин і запалені успіхом кияни вдруге добиваються успіху. По лівому краю до кутового прапорця прорвався Кольцов, послав м'яч на штрафну площадку "Спартака", де Грамматикопуло, вийшовши переможцем у боротьбі за м'яч з Огоньковим, чітко забив гол.
В останні п'ять хвилин спартаківці схаменулись і піддали ворота "Динамо" бурхливому натискові, але уникнути поразки так і не зуміли..."
В. ЧИСТОХВАЛОВ, заслужений майстер спорту.
Газ. "Радянський спорт", Київ, 1957, 23 квіт.

Источник: Медиа библиотека ФК "Динамо" Киев от А. Новика    2016-02-02 22:07:12

В матче дублёров в составе киевлян играли В.Ануфриенко и О.Базилевич (это их первые матчи за Динамо), а за москвичей- А.Ильин ( М.Максимов. "Они были первыми").

Источник: Владимир Ильенко. Личная коллекция    2016-02-02 22:07:12