Чемпионаты  Чемпионат СССР 1957  13 мая 1957 (пн)  Динамо (Киев) - Динамо (Тбилиси) 2:0

"Динамо" (Киев) - "Динамо" (Тбилиси) 2:0 (1:0)

13 мая 1957. Киев. Республиканский стадион им. Н.С.Хрущёва. Проливной дождь. 60000 зрителей.

Судья: А.Меньшиков (Москва).

"Динамо" К: Макаров, Ерохин, Голубев (к), Попович, Войнов, Юст, Грамматикопуло, Кольцов, Коршунов, Коман, Фомин.

"Динамо" Тб: С.Котрикадзе, Элошвили, Дзяпшипа, Даварашвили, Киладзе, Рамишвили, Хасая, А.Котрикадзе, Чкуасели, Гогоберидзе, Квливидзе. (на замену выходил А.Чихладзе).

Голы: 1:0 Коршунов (24), 2:0 Фомин (83).

Источник: Дополнено по справочнику А.Яковлева "Чемпионаты СССР в цифрах и фактах 1951-1959"    2016-02-02 22:07:12

Динамівці Києва на чолі розиграшу
"... Обопільні атаки тривали протягом усього першого тайма, хоч футболістам було дуже важко грати: м’яч летів у зовсім насподіваних напрямках. Рахунок відкрили кияни. На 24-й хвилині м'яч від ноги центрального нападаючого С. Коршунова влетів у сітку воріт гостей. Всі спроби тбілісців відігратись у першому таймі були марними.
Після перерви напруження боротьби не знизилось. Кияни прагнули закріпити досягнутий успіх, тбілісці - відігратись. За 7 хвилин до кінця зустрічі Фомін, розігравши м'яч з Команом, сильним ударом подвоїв результат. З рахунком 2:0 перемогли кияни. Тепер вони очолюють турнірну таблицю розиграшу..."