Чемпионаты  Чемпионат СССР 1957  3 июля 1957 (ср)  Динамо (Киев) - Спартак (Минск) 1:1

"Динамо" (Киев) - "Спартак" (Минск) 1:1 (1:1)

3 июля 1957. Киев. Республиканский стадион им Н.С.Хрущёва.

Судья: С.Архипов (Москва).

"Динамо" К: Лемешко, Ерохин, В.Голубев, Попович, Войнов (Терентьев), Юст, Грамматикопуло, Каневский, Коршунов, Коман, Фомин.

"Спартак" Мн: Микулец, Радунский, Ермаков, А.С.Иванов, Абрамович, Павлович, Корнеев, Самсонов (А.Ковалёв), Ероховец, Никуленко, Хасин.

Голы: 0:1 Хасин (10), 1:1 Коман (45).

Источник: Личный архив & Алексей    2016-02-02 22:07:12

Матч №12 (168)
«ДИНАМО» (КИЕВ) – «СПАРТАК» – 1:1 (1:1)
03.07.1957. Киев. Стадион имени Н. С. Хрущева. 40.000 зрителей. Судья С. Архипов (Москва).
«Динамо»: Евгений Лемешко, Владимир Ерохин, Виталий Голубев (к), Тиберий Попович, Эрнест Юст, Юрий Войнов, Георгий Грамматикопуло, Виктор Каневский, Сергей Коршунов, Михаил Коман, Виктор Фомин.
«Спартак»: Микулец, Радунский, Ермаков, Иванов, Абрамович (к), Павлович, Корнеев, Самсонов (Ковалев), Ероховец, Никуленко, Хасин.
Голы: 0:1 Хасин (12), 1:1 Коман (45).
Дублёры - 2:0.

«Позавчера в Киеве на стадионе имени Н.С.Хрущева состоялся очередной матч на первенство страны по футболу. Киевская команда «Динамо» - один из лидеров розыгрыша - принимала футболистов минского «Спартака».
Игра началась атаками спартаковцев. Ворота киевлян часто оказываются под угрозой. На пятой минуте ХАСИН прорвался по левому краю, обыграл двух защитников и сильным ударом послал мяч в «девятку». Акробатический бросок вратаря не спас динамовцев от гола. В течение последующих сорока минут игра проходила с переменным успехом, с некоторым территориальным преимуществом минчан. Когда до конца первой половины осталось несколько секунд, одну из атак динамовцев успешно завершил КОМАН, забивший головой мяч в ворота.
Во второй половине, трудно было отдать предпочтение какой либо из команд. Нападающие обоих коллективов не использовали ряд возможностей для взятия ворот. Сильнее играли защитники и вратари. К сожалению, игра во второй половине приняла излишне резкий характер. Результат 1:1 не изменился до финального свистка».

«Физкультурник Белоруссии» №54 от 5.07.1957

Источник: прислал Александр Томин (Минск)    2016-02-02 22:07:12

«… Лише перші кілька хвилин кияни грали у своїй звичайній манері. Саме цим і пояснюється, що вже на початку гри вони кілька раз мали реальну можливість відкрити рахунок. Проте вигідні положення біля воріт «Спартака» залишились невикористаними. На 10-й хвилині матчу кияни допустили помилку, яка, можливо, вплинула на весь дальший хід матчу. Добре знаючи, що мінчанин ХАСІН (№ 11) є одним з небагатьох небезпечних нападаючих мінської команди і володіє дуже швид-ким бігом, захисники киян дозволили йому вийти з-під опіки. Внаслідок цього ХАСІН прийняв м`яч, прорвався по лівому краю і красивим ударом з ходу забив невідпорний гол.
Після цього і до кінця матчу киян важко було впізнати, настільки сумбурною, безпорадною була їх гра. Особливо ясно це було видно безпосередньо після того, як через травму залишив поле півзахисник ВОЙНОВ. Ланки команди остаточно розладнались, почали діяти кожна сама по собі, захист грав на відбій, м`яч легко перехоплювали суперники, а відняти його у них було значно важче, ніж у киян.
Зрівняти рахунок киянам пощастило за мить до свистка на перерву. Майстерну навісну подачу ТЕРЕНТЬЄВА з глибини поля прийняв головою Коман, і воротареві мінчан МИКУЛЬЦЮ не залишилось нічого іншого, як вийняти м`яч з сітки воріт.
У другому таймі жодній з команд так і не вдалося змінити нічийний рахунок 1:1, хоч гості дуже наполегливо домагались цього перші 20 хвилин, а господарі поля значно активізувались перед закінченням змагання…»