Чемпионаты  Чемпионат СССР 1957  26 сентября 1957 (чт)  Буревестник (Кишинёв) - Динамо (Киев) 1:0

"Буревестник" (Кишинёв) - "Динамо" (Киев) 1:0 (1:0)

26 сентября 1957. Кишинёв. РС.

Судья: А.Зябликов (Ленинград).

"Буревестник": Еремеев, Левкин, Потапов, Миргородский, Колосов (Маркевич), Бутылкин, Самохин, Данилов, Коротков, Мухортов, Фаламеев.

"Динамо" К: Макаров, Ерохин, Голубев, Попович, Войнов, Александров (Коман), Грамматикопуло, Каневский, Коршунов, Терентьев, Фомин.

Гол: 1:0 Коротков (25).

Знову поразка
"... Всю першу половину зустрічі захистові киян (Єрохін, Голубев, Попович) доводилось стримувати гострі атаки хазяїв поля. Вже на п'ятій хвилині кишинівець Фаломєєв (№ 11) швидким проривом по краю створює гостру ситуацію на штрафному майданчику киян. Сильний удар, і воротар динамівців Макаров ледве встигає відбити м'яч. Ще через п'ять хвилин м'яч, посланий Самохіним (№ 7) Макаров переводить на кутовий.
Воротареві кишинівців Еремееву довелося вступити у гру лише на 20-й хвилині. Але це була одна з небагатьох атак киян. Знову ініціативу перехоплюють футболісти "Буревісника". На 25-й хвилині їх центральний захисник Потапов точно передає м'яч Мухортову, а останній відпасовує Короткову (№ 9). Різкий ривок, - і Короткое з 12 - 13 метрів посилає м'яч у ворота гостей. 1:0. Кишинівці продовжують наступати. Атака слідує за атакою. Лише за 15 хвилин до кінця першого тайма кияни трохи активізувались, і їх нападаючі стали частіше з'являтись на штрафному майданчику хазяїв поля.
Увесь другий тайм пройшов при перевазі динамівців. Вони атакують широким фронтом, підключаючи у напад півзахисників. Через кілька хвилин після початку другої половини кияни роблять заміну: замість Александрова (№ 6) на поле виходить один з найрезультативніших київських нападаючих М. Коман. Він займає місце лівого півсереднього, а Терентьєв відтягується у півзахист. Однак і ця заміна не принесла киянам успіху. їм, як кажуть, не щастило. На 8-й хвилині Коршунов добре проходить по центру, але його невідпорний удар потрапляє в штангу. Кишинівці переходять в захист. На 20-й хвилині знову гостра атака киян, але Коман з близької відстані не влучає в ворота.
Фінальний свисток ленінградського судді Зяблікова зафіксував перемогу кишинівців з мінімальним рахунком 1:0".