Чемпионаты  Чемпионат СССР 1957  31 октября 1957 (чт)  Динамо (Киев) - Крылья Советов (Куйбышев) 2:0

"Динамо" (Киев) - "Крылья Советов" (Куйбышев) 2:0 (0:0)

31 октября 1957. Киев. Республиканский стадион им. Н.С.Хрущёва. 19:00. 35000 зрителей.

Судья: А.Зябликов (Ленинград).

"Динамо" К: Лемешко, Онисько, Ерохин, Попович, Войнов, Юст, Каневский, Терентьев, Коршунов, Коман, Фомин (r).

"Крылья Советов": Дусманов, Мазепов (к), Кольцов, Максимов, Кузнецов, Бреднев, Редкин, А.Каменев, Гузик, Ионов, Доронин (Кирш).

Голы: 1:0 Коман (62), 2:0 Терентьев (77).

Источник: Дополнено по справочнику А.Яковлева "Чемпионаты СССР в цифрах и фактах 1951-1959"    2016-02-02 22:07:12

"... Трибуни стадіону ім. Хрущова були далеко не повними. Тут зібрались лише найзавзятіші любителі футбола, які добре знали, що навіть перемога киян майже не поліпшить їхнього турнірного становища, і тим не менш, бажали подивитись цікаву гру.
Проте ці сподівання виявились марними. У першому таймі, який почався в досить швидкому темпі, хазяям поля ніяк не вдавалось організувати дії свого нападу. Останній грав безсистемно і сумбурно.
В другій половині гри динамівці дещо активізувались. Нападаючи в основному лівим краєм (Фомін), вони все частіше починають загрожувати воротам куйбишевців. На 17-й хвилині кияни подають кутовий. Фомін не сильно відпасовує мяч Коману і той влучно б’є. 1:0. Через кілька хвилин Коман знову проривається до воріт. Воротар гостей, ліквідуючи небезпеку, залишає своє місце, і, скориставшись з цього, Терентьєв подвоює рахунок".
Газ. "Радянський спорт", Київ, 1957, 1 листоп.

Источник: Медиа библиотека ФК "Динамо" Киев от А. Новика    2016-02-02 22:07:12