Чемпионаты  Чемпионат СССР 1958  29 марта 1958 (сб)  Динамо (Киев) - Спартак (Москва) 1:1

"Динамо" (Киев) - "Спартак" (Москва) 1:1 (0:0)

29 марта 1958. 17:00. Киев. Республиканский стадион им. Н.С.Хрущёва. Туман, перед игрой дождь и снег. 8 градусов. 50000 зрителей.

Судьи: Э.Клавс (Рига), Н.Васильев (Рига), Н.Гузиев (Ростов-на-Дону).

"Динамо" К: Макаров, Ерохин, Голубев (к), Попович, Войнов, В.Сорокин, Грамматикопуло, Каневский, Голодец, Коман, Фомин.

"Спартак": Ивакин, Тищенко, Маслёнкин, Седов, Парамонов, Нетто (к), Татушин, Мозер, Симонян, Сальников, Ильин.

Голы: 1:0 Коман (70), 1:1 Татушин (82).

Дублёры - 2:3. Голы: Биба, Остроушко - Холмогоров-2, Греков.

Источник: Дополнено по «ЧЕМПИОНАТЫ СССР ПО ФУТБОЛУ В ЦИФРАХ И ФАКТАХ. 1951-1959»    2016-02-02 22:07:12

Дублёры-2:3.Голы-Биба и Остроушко у хозяев. Холмогоров и Греков у гостей.

Источник: Владимир Ильенко.Личный архив.    2015-02-10 21:53:25

На счету Холмогорова, в этом матче, 2 гола.

Источник: Владимир Ильенко.Личный архив.    2016-02-02 22:07:12

"Спартак" виставляє свою "гвардію"
"... Вже з перших хвилин стало ясно, що свої наступальні операції "Спартак" в основному будує на лівому Фланзі, де швидкий і технічний Ільїн раз у раз вступав у поєдинок з цупким Єрохіним...
Господарі поля, не обмежуючись захистом, і собі часто атакували як лівим, так і правим крилом свого нападу. Правий півсередній Каневський, часто переміщаючись по полю, досить успішно "витягав" з центральної зони "Спартака" Масльонкіна (№3), а м'яч у цей час передавався київським півзахисникам Войнову і Сорокіну, які поспішали на допомогу своїм нападаючим і обстрілювали здалека ворота "Спартака". Кілька трудних м'ячів взяв воротар Івакін.
Так в обопільній гострій боротьбі пройшов весь перший тайм, але рахунок не був відкритий, чому не мало сприяла впевнена гра обох воротарів.
Друга половина гри, незважаючи на погану погоду і м'який грунт, пройшла не менш гостро. Дуже успішно діяв у киян лівий крайній нападу Фомін, який явно перегравав свого досвідченого сторожа Тищенка. На 25-й хвилині, в результаті швидкої комбінації Фомін - Голодець - Фомін, останній опинився з м'ячем на лицьовій лінії "Спартака" і, ніким не прикритий, подав сильну передачу вздовж воріт. Це дало змогу Коману ефектним ударом з близької відстані викрити рахунок.
Гол не тільки не збентежив москвичів, а, навпаки, примусив їх подвоїти зусилля. Вони піддали ворота киян тривалому штурмові і тут, на наш погляд, команда "Динамо" допустила помилку, відтягнувши на захист майже всіх гравців замість того, щоб атакувати далі. На 37-й хвилині Ільїн, прорвавшись по лівому краю, навісив м'яч на воротарський майданчик киян, а Татушин, що своєчасно набіг, ударом голови послав м'яч у сітку повз Макарова, який загаявся з виходом.
Напружена боротьба обох колективів тривала до останньої секунди матчу, але нічийний рахунок не був змінений..."