Чемпионаты  Чемпионат СССР 1958  15 апреля 1958 (вт)  Динамо (Киев) - ЦСК МО (Москва) 1:1

"Динамо" (Киев) - ЦСК МО (Москва) 1:1 (0:0)

15 апреля 1958. 19:00. Киев. Республиканский стадион им. Н.С.Хрущёва. 6 градусов. 50000 зрителей.

Судьи: Е.Одинцов (Ленинград), Г.Цибулис (Рига), Н.Кудинов (Минск).

"Динамо" К: Макаров, Ерохин, Голубев (к), Попович, Войнов, В.Сорокин, Грамматикопуло, Бондарь (Биба, 70), Голодец, Коман, Фомин.

ЦСК МО: Разинский, Щербаков, Олещук, Багрич, Линяев (к), Дубинский, Апухтин, Агапов, Дуда (Бузунов, 2т.), Беляев, Емышев.

Голы: 1:0 Бондарь (65), 1:1 Апухтин (74).

Источник: Личный архив    2016-02-02 22:07:12

І знову... нічия
"... Перша половина матчу пройшла сумбурно. Армійці будували гру на довгих передачах м’яча, намагаючись використати велику швидкість своїх нападаючих Апухтіна (№7), Ємишева (№11), Беляева (№10), Агапова (№8). Проте, всі їх спроби відкрити рахунок до перерви успіху не мали. Кияни в першому таймі атакували рідше, ніж їх суперники, і теж безуспішно.
Після відпочинку гра відновилась атаками господарів поля. Під час однієї з них Бондар (№ 8) зумів у метушні біля воргт армійців забити м’яч, і рахунок став 1:0 на користь динамівців. Москвичі, прагнучи уникнути поразки, навально атакують, завдаючи багато клопоту київським захисникам. Особливо небезпечно діє їх правий крайній Апухтін, який легко уникав "опіки" Поповича. Програючи своєму підопічному в швидкості, Попович до того ще грав неправильно у тактичному відношенні. Він весь час дозволяв Апухтіну "відриватись" для вільного прийому м"яча, а після цього не міг уже його наздогнати. Саме Апухтін і зрівняв результат, використавши подачу Бузунова з лівого флангу..."