Чемпионаты  Чемпионат СССР 1937  29 июля 1937 (чт)  Динамо (Киев) - Локомотив (Москва) 1:1

"Динамо" (Киев) - "Локомотив" (Москва) 1:1 (0:0)

29 июля 1937. Киев. Стадион "Динамо". 40000 зрителей.

Судья: К.Капранов (Ростов-на-Дону).

"Динамо" К: А.Идзковский, В.Правоверов, А.Клименко, В.Гребер, И.Кузьменко, Ф.Тютчев, М.Гончаренко, П.Комаров, И.Лифшиц, Н.Коротких (П.Лайко), Н.Махиня.

"Локомотив": В.Гранаткин, И.Андреев, И.Гвоздков, В.Мошкаркин, Н.Ильин, В.Стрелков, В.Новиков, Н.Михеев, А.Соколов, М.Жуков, В.Сердюков.

Голы: 1:0 Н.Махиня (58), 1:1 М.Жуков (62).

Предупреждения: И.Лифшиц, А.Соколов.

Источник: Отредактировано сайтом.    2016-02-02 22:07:12

"Локомотив" (Москва) - "Динамо" (Київ)

"... В першому таймі гра являла виключно нудне видовище. Не вірилось, що на полі грають першокласні команди. Кволий темп, відсутність комбінацій, і навіть слаба техніка володіння м'ячем залишали неприємне враження від цієї незвичайної гри.
Глядачі, згадуючи програш киян команді "Металурга", пророкували чергову поразку. Це могло статися тому, що в першій половині перевага гостей навіть при їх слабій грі була очевидною. Результат першого тайму - 0:0.
У другій половині кияни замінили Коротких на Лайко, але й це не змінило характеру гри, хоч вона трохи й пожвавішала, проте не на довго. На 5 хв. другої половини Комаров забиває гол, але суддя, за відомими лише йому причинами, цей гол не зараховує. Чудово грає Ідзковський, який забирає буквально мертві м'ячі.
На 13 хв. Махиня забиває перший гол, який глядачі зустрічають схвальними оплесками. Через 4 хвилини Кліменко невдало вибиває м'яч від воріт. М'яч попадає до лівого краю гостей, від нього до центру і Міхеєв рахунок зрівнює. Знов заявляється кволість і зайва грубість москвичів.
Матч закінчується з рахунком 1:1.
Треба відмітити, що суддя Капранов слабо судив матч і припустив грубість гравців".
ВОЛЕВОЙ. Газ. "Готовий до праці і оборони", Київ, 1937, 2 серп.

Источник: Медиа библиотека ФК "Динамо" Киев от А. Новика    2016-02-02 22:07:12

Источник: Yvanyuk    2016-08-16 18:30:36