Любые даты, видеооператор на свадьбу недорого. Видеооператор на свадьбу недорого снимает свадьбу .
akostikov.ru
Чемпионаты  Чемпионат СССР 1937  5 сентября 1937 (вс)  Металлург (Москва) - Динамо (Киев) 0:2

"Металлург" (Москва) - "Динамо" (Киев) 0:2 (0:1)

5 сентября 1937. Москва. Стадион "Динамо". 45000 зрителей.

Судья: В.Быстров (Ленинград).

"Металлург": Б.Набоков, Н.Родионов, В.Алякринский, Г.Комаров, П.Кудрявцев, К.Сиземов, В.Потапов, А.Зайцев, Ю.Логинов, А.Чулков, А.Забываев (В.Огурцов).

"Динамо" К: А.Идзковский, Н.Махиня, А.Клименко, В.Гребер, И.Лифшиц, И.Кузьменко, В.Шиловский, П.Лайко, Н.Коротких, П.Комаров, М.Гончаренко (К.Калач).

Голы: 0:1 И.Кузьменко (22), 0:2 В.Гребер (83, с пенальти).

Источник: Отредактировано сайтом.    2016-02-02 22:07:12

Непоганий початок киян

"... Весь матч-реванш пройшов піц зливою, яка почалася за дві години до матчу. Незважаючи на це, динамівці показали технічно насичену, цікаву гру.
Вже на 20 хв. воротареві "Металурга" Набокову довелося виймати м'яч із сітки, куди його з штрафного удару пробив Кузьменко... Гра відразу стає напруженою.
"Металург" кидається в атаку, але лінія півзахисту - Гребер, Лівшиць, Кузьменко (яка прекрасно грає) - виявляється непрохідною для москвичів. Коли ж останні зрідка і прориваються, то їх м'ячі, в тому числі найтрудніші, віртуозно бере Антон Ідзковський, який в цей раз грає виключно вдало. До кінця першого тайму рахунок не змінюється.
Другий тайм починається сильнішим нападом москвичів, який, проте, кияни успішно вибивають. Активність "Металурга" з кожною хвилиною все зростає. Але і кияни з свого боку не дають противникові перепочинку. Недостачу гарної техніки і "невезіння" москвичі намагаються замінити надто різкою грою, за що дістають ряд штрафних ударів. На 40 хв. київський напад дійшов до штрафної площадки, де захисник "Металурга" ударив рукою по м'ячу. Суддя дає пенальті. Перед ворітьми Гребер. Напружений момент... Свисток, і м'яч, пущений влучним ударом, іде в кут. Глядачі нагороджують киян бурхливими оплесками. З рахунком 2:0 "Динамо" іде з поля переможцем".
ДМ. ЯКУШЕВ. Газ. "Готовий до праці і оборони", Київ, 1937, 8 верес.

Источник: Медиа библиотека ФК "Динамо" Киев от А. Новика    2016-02-02 22:07:12