Остальные матчи  1932  26 июня   Динамо (Харьков) - Динамо (Киев) 1:0 Первенство Всеукраинского ПСО Динамо

«Динамо» (Харків) — «Динамо» (Київ) — 1:0 (1:0)[ред. | ред. код]
26 червня 1932 року (неділя). Харків. Стадіон «Металіст».
«ДИНАМО», ХАРКІВ: Шатохін, Кладько, Фомін К., Фомін М., Фомін Вол. /к/, Привалов, Володимирський, Шпаковський, Міщенко, Губарєв, Лісний. Представник Романенко.
«ДИНАМО», КИЇВ: Ідзковський, Денисов, Свиридовський, Тютчев, Піонтковський /к/, Правовєров, Синиця, Панін, Сердюк, Прокоф´єв, Печений. Інструктор Коген Л.
Гол: Шпаковський (1-й тайм).
«
… На першості Всеукраїнської Динаміади, яка завершилася минулої неділі, наші земляки — «динамівці» Києва взяли другу позицію, програвши у фіналі харків’янам: 26 червня на стадіоні «Металіст» єдиний «гол» у першому ж таймі провів нападаючий Шпаковський… Цікавий турнір був позначений помітними моментами. Наприклад, у матчі одеситів і киян єдиний «гол» забив… у власні ворота Калашников! А у чвертьфінальному колі вінничани, які перемогли киян, через невідомі причини відмовилися від дальшої участі в змаганнях, тому результат цієї гри був скасований …