Остальные матчи  1935  25 октября   Динамо (Киев) - Динамо (Днепропетровск) 3:1 Первенство Всеукраинского ПСО Динамо

«Динамо» (Київ) — «Динамо» (Дніпропетровськ) — 3:1 (1:1)[ред. | ред. код]
25 жовтня 1935 року (п’ятниця). 13.00. Київ. Стадіон «Динамо» ім. Балицького. 40000 глядачів.
Суддя Романенко (Харків).
«ДИНАМО», КИЇВ: Ідзковський (Поталов, 76), Правовєров, Клименко, Тютчев, Кузьменко І. /к/, Путистін, Гончаренко, Кузьменко Ф., Комаров, Коротких, Махиня (Лучко, 89). Тренер Товаровський.
«ДИНАМО», ДНІПРОПЕТРОВСЬК: Маховський[16], Чижов[17], Алексопольський[18], Старостін[19], Андрєєв[20], Гребер, Бородін[21], Білий, Лайко /к/, Кривошеєв В.[22] (Наумов[23], 32), Корнилов (Кривошеєв Л., 54). Тренер Сердюков[24].
Голи: Махиня (1), Кузьменко І. (55, 66) — Лайко (22).
«
… На годиннику 13:00, суддя Романенко з Харкова свистить про початок гри. І вже на першій хвилині швидкий лівий край господарів Махіня точне б’є по воротах. Однак гості не збираються здаватись, їхній напад дуже напористий. Не дивно, що на 22 хвилині капітан Лайко влучно пробиває зльоту. Так і закінчився перший тайм — 1:1. Після короткої перерви ініціатива знову на боці киян, їхню гру веде капітан І. Кузьменко, який недавно грав у Дніпропетровську: він активний, рухливий, часто цілить у ворота. Його дальні удари на 55 та 66 хвилинах досягають мети — 3:1 за господарями поля. Гості кидають усі сили, щоби відігратися, проте їх підводить поспіх і те, що два футболісти замінені через пошкодження… Тож рахунок не змінено: «динамівці» столиці України беруть республіканську першість товариства …