Остальные матчи  2013  7 февраля Товарищеский международный   Динамо (Киев) - Атлетико Паранаенсе (Бразилия) 0:1

Marbella Cup-2013. Місцем у фіналі поступилися «ураганам»...

У півфіналі Marbella Cup-2013 київському «Динамо» потрібно було зустрітися з бразильським «Атлетико Паранаенсе».

У цьому матчі Олег Блохін уже міг розраховувати на деяких збірників. До стартового складу потрапили Андрій Богданов та Роман Безус, які грали в другому таймі переможного матчу збірної України проти Норвегії. Точно не міг сьогодні допомогти команді Євген Хачеріді, який отримав пошкодження в тій же згаданій грі.

Ігрові аспекти

Динамівці з перших хвилин спробували захопити ініціативу й нав´язати бразильцям свою гру. На 8-й хвилині перший небезпечний удар у бік воріт «Атлетика» завдав Цуріков, але м´яч просвистів у сантиметрах від стійки. На відповідь «смугастих» довго чекати не довелося. Сантана увірвався до штрафного майданчика «Динамо» та спрямував м´яча в дальній кут воріт, але його удару трохи забракло влучності.

Реальна загроза воротам «біло-синіх» прийшла в середині тайму, а саме на 24-й хвилині. Спочатку Коваль вступив у гру, парирувавши удар Олівейри. А за хвилину Максиму довелося ще двічі рятувати свою команду. Спочатку він відбив ще один потужний удар Олівейри, й відразу же зреагував на добивання, парирувавши удар упритул.

На початку другого тайму команди часто порушували правила, через що було багато затримок та навіть виникали сутички. На 64-й хвилині все це призвело до вилучення за грубий фол у центрі поля Андрія Цурікова. Небезпечні моменти в другому таймі можна було порахувати на пальцях однієї руки. У «Динамо» кілька разів гостро бив Безус, а у бразильців проявляв активність Сантана.

Ключовий момент

Півзахисник «Атлетика» Сантана на 82-й хвилині зустрічі став «винуватцем» ключового епізоду в грі. Бразилець, увірвавшись до штрафного майданчика «Динамо», потрапив у так звану «коробочку» між Михаликом та Тайво й, відчувши дотик, звалився на газон. Пенальті, як кажуть, на розсуд судді. Удар із позначки чітко реалізував Ренан Феліпе, несильним ударом спрямувавши м´яча низом у лівий від Коваля кут. Максим кинувся у правий...

Топ персони

Із динамівців звернули на себе увагу Цуріков та Безус, які проявляли активність в атаці. Однак Андрій зіпсував загальне враження про свою гру невиправданим грубим фолом, за що був вилучений, а Роман (на фото) не використав чи не єдиний шанс динамівців відігратися – після його удару з меж штрафного майданчика м´яч ледь зачепив стійку та полетів у сітку із зовнішнього боку воріт.

У складі бразильської команди виокремлювався Маркуш Сантана. Він завдав найбільше клопоту динамівському захисту та став ключовою фігурою зустрічі, заробивши пенальті, з якого й було забито єдиний та вирішальний гол у матчі.