Остальные матчи  2013  10 февраля Товарищеский международный   Динамо (Киев) - Торпедо (Кутаиси, Грузия) 4:2

Перемога в завершальній грі

У матчі за 3-тє місце турніру професійних команд Marbella Cup-2013 суперником київського «Динамо» була команда «Торпедо» з міста Кутаїсі, що поступилася путівкою до фіналу іншому «Динамо», бухарестському.

У цьому поєдинку Олег Блохін зміг задіяти гравців, які захищали в середу кольори своїх національних збірних. Поза заявки опинилися лише Хачеріді, якому необхідно кілька днів на те, щоб залікувати пошкодження, а також Данило Сильва та Олександр Шовковський, які займалися напередодні за окремою програмою.

Ігрові аспекти

Отже, місце у воротах зайняв Максим Коваль, у захисті зі стартових хвилин вийшли Сергій Люлька, Домагой Віда, Тарас Михалик (капітан) та Тайє Тайво. У центрі поля взаємодіяли Мігель Велозу, Лукман Аруна та Денис Гармаш, на флангах атаки Олег Гусєв та Андрій Ярмоленко, а на вістрі грав Адмір Мехмеді.

Вже у стартові хвилини динамівці провели кілька непоганих атак, тим самим продемонструвавши свій бойовий настрій на гру. Ближче за всіх до взяття воріт був Мехмеді, який в одній з атак ударом із лінії штрафного майданчика поцілив у стійку. Але, незважаючи на велику кількість моментів біля воріт кутаїської команди, на перший гол довелося чекати до середини тайму. Розпочав атаку Аруна, класно віддавши передачу на хід Мехмеді. Швейцарець притримав м´яча та блискуче накинув у воротарський майданчик, де Ярмоленку залишалося лише переправити шкіряну сферу в порожні ворота.

За 10 хвилин «біло-сині» подвоїли перевагу. Цього разу Мехмеді вже виступив у ролі завершувача атаки. Велозу навісив зі штрафного, Адмір правильно обрав позицію та влучно пробив у дотик з льоту. Воротар грузинської команди лише спостерігав за красою комбінації – врятувати свою команду він не зміг.

Ще в першому таймі Олег Блохін зробив заміну. На 33-й хвилині Дениса Гармаша змінив Ніко Кранчар. Відразу після перерви у складі «біло-синіх» з´явилося ще два нових гравці – Роман Безус та Марко Рубен.

На третій гол довго чекати не довелося. На 57-й хвилині динамівці швидко розіграли штрафний, Кранчар виконав сильний простріл із правого флангу на дальній кут воротарського майданчика, де був Роман Безус, який відзначив свою появу на полі забитим м´ячем.

За п´ять хвилин рахунок став узагалі катастрофічним для «Торпедо». Гол забив ще один гравець, який вийшов на заміну. Кранчар, який відіграв хороший матч за збірну Хорватії, отримав м´яч на лівому фланзі, змістився в центр та чітко пробив у дальній кут. 4:0!

Гру було зроблено, й Олег Блохін провів ще кілька замін. Аруну та Велозу в опорній зоні змінили Огнєн Вукоєвич та Андрій Богданов. Також на полі з´явилися молоді Сергій Сидорчук та Андрій Цуріков. Трохи пізніше вийшов на заміну Артем Кравець, а Гармаш, який грав у першому таймі, повернувся на поле на останню двадцятихвилинку. Не дограли до завершення зустрічі обидва центральних захисники, хоча гравців їхнього амплуа в запасі не було.

Саме цей фактор дозволив грузинській команді відіграти відразу два м´ячі. На 72-й хвилині Датунаїшвілі пробив від правого кута штрафного майданчика, і м´яч після рикошету влетів у ближній кут. Через дванадцять хвилин Сабанадзе реалізував вихід віч-на-віч із воротарем та врятував таким чином свою команду від розгрому.

Ключовий момент

Вирішальним моментом у грі став третій гол динамівців, який забив Роман Безус на 57-й хвилині гри. Після швидко розіграного штрафного Кранчар сильно прострілив із правого флангу на дальній кут воротарського майданчика, звідки Безус точно пробив повз воротаря. Цей гол не лише став переможним у матчі, але й запам´ятається, насамперед, його автору, тому що став першим у його динамівській кар´єрі!

Топ персона

У цій зустрічі виокремлювався своєю грою, перш за все в атаці, Адмір Мехмеді, для якого, схоже, за час зборів позиція центрального нападника стала рідною, але на якій саме в «Динамо» йому раніше грати не доводилося. Адмір узяв безпосередню участь у перших двох голах динамівців, які, фактично, визначили результат зустрічі.

Marbella Cup-2013. Матч за 3-е місце

10 лютого 2013 Марбелья. Стадіон футбольного центру, 50 глядачів

«Динамо» (Київ) – «Торпедо» (Кутаїсі) – 4:2 (2:0)

«Динамо»: Коваль, Люлька, Віда (Сидорчук, 58), Михалик (к) (Гармаш, 68), Тайво, Велозу (Вукоєвич, 58), Аруна (Богданов, 58), Гусєв (Безус, 46), Гармаш (Кранчар, 33, Кравець, 76), Ярмоленко (Цуріков, 62), Мехмеді (Рубен, 46).

«Торпедо»: Мігінейшвілі (к), Табатадзе, Гурулі, Беріашвілі, Кухіанідзе, Челідзе (Сабанадзе, 73), Григалашвілі, Оніані, Долідзе (Датунаїшвілі, 46), Рігвава, Тугуші.

Голи: Ярмоленко (26), Мехмеді (37), Безус (57), Кранчар (62) – Датунаїшвілі (72), Сабанадзе (84).

Попередження: Аруна (54).

Источник: Официальный сайт ФК Динамо Киевредактирование     2016-02-02 22:15:02