Остальные матчи  1934  8 сентября   Динамо (Киев) - Динамо (Харьков) 0:5 Первенство Всеукраинского ПСО Динамо

«Динамо» (Київ) — «Динамо» (Харків) — 0:5 (0:3)[ред. | ред. код]
8 вересня 1934 року (субота). Київ. Стадіон «Динамо» ім. Балицького. 10000 глядачів.
Суддя Миронов (Київ).
«ДИНАМО», КИЇВ: Ідзковський, Пржепольський, Саблін, Весеньєв, Правовєров, Тютчев, Путистін, Малхасов, Шегоцький /к/, Сердюк, Коротких, Махиня (не відомо, хто кого замінив). Тренер Шегоцький.
«ДИНАМО», ХАРКІВ: Москвин, Кирилов[13], Фомін К., Фомін М., Фомін Вол.. /к/, Місевра[14], Якубович, Паровишников, Хруслов, Шпаковський, Куликов[15]. Представник Романенко.
Голи: Куликов (12), Фомін К. (17), Фомін М. (34), Якубович (65), Фомін Вол. (67).
Вилучення: Шегоцький.
«
… Два дні тому на футбольному полі київського стадіону «Динамо» зустрілися команди Києва і Харкова. Матч закінчився значною перемогою харківської команди.
Київська команда, вважаючи свою поразку за випадкову, вимагала матч переграти. Вчора обидві команди знову зустрілися, виставивши своїх кращих ігроків. З перших же хвилин харків’яни взяли ініціативу до своїх рук, настирливо напосідаючи на ворота Києва. Як і в попередньому матчі рахунок почав Куліков, забивши на 11 хвилині перший м’яч. За 5 хвилин К. Фомін з штрафного удару забив другий гол, а наприкінці тайма м’яч сам… закотився до воріт, минаючи розгубленого Іцьковського. У другому таймі — та ж картина. Харківська команда міцно насіла на ворота Києва. Іцьковський з честю бере найважчі м’ячі, але він один врятувати становище не може. Паровишніков вдало забиває 4 м’яч і буквально за дві хвилини п’ятий верхній гол забиває Вол. Фомін. Матч закінчився знов поразкою киян з рахунком 5:0 на користь Харкова. Завжди на цьому місці ми ставимо крапку. На цей раз ми свій звіт продовжуємо. Протягом всієї гри харківські футболісти грали майстерно, енергійно, красиво, чого не можна сказати про київських футболістів. Більше від того, капітан київської команди Щеготський — ігрок збірної СРСР і України припустився явно хуліганських вчинків, за що його і вивели з поля (до речі, минулого матчу його теж вивели з поля за брутальне поводження) …